Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Braun BC02R is een compacte kwartswekker met een rechthoekige vorm die perfect is voor op reis of naast je bed. Met een breedte en hoogte van slechts 57 mm en een diepte van 27 mm neemt deze wekker weinig ruimte in beslag, maar valt wel op door zijn opvallende rode kleur.
Deze wekker heeft een analoog beeldscherm dat duidelijk en eenvoudig af te lezen is. Het stille uurwerk zorgt ervoor dat je niet gestoord wordt door tikgeluiden, wat vooral fijn is tijdens het slapen of in rustige ruimtes.
De Braun BC02R werkt op een AA-batterij, wat zorgt voor een lange levensduur en eenvoudig vervangen is. De wekker wordt geleverd zonder batterijen, zodat je zelf de batterij van jouw voorkeur kunt kiezen. Dankzij het geluidsalarm word je op tijd wakker, zonder gedoe.
⏰🔴
| Accu/batterij model | Potlood, AA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Rood |
| Digitaal display | Nee |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| eWaste | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits |
| Verpakkingstaal | Engels, Frans, Duits |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Woonthema | Geen thema |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Voedingstype | Batterij |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 5.7 cm |
| Product lengte | 2.7 cm |
| Product breedte | 5.7 cm |
| Radiogestuurde tijdsaanduiding | Nee |
| Vorm | Vierkant |
| Stil uurwerk | Nee |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Stijl | Klassiek |
| Geschikt voor onder de douche | Nee |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Verpakking breedte | 56 mm |
| Werkt op elektriciteit | Nee |
Braun biedt een breed scala aan producten die duurzaamheid en innovatie combineren. Ontdek de belangrijkste productgroepen die jouw leven makkelijker en milieuvriendelijker maken.
Met Braun kies je voor producten die zowel jou als de planeet een stapje verder helpen. 🌿
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie