Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Wera 7400 Kraftform momentschroevendraaier biedt een variabele draaimomentinstelling met de hoogste nauwkeurigheid. Hierdoor stel je eenvoudig de benodigde momentwaarde in zonder speciaal gereedschap te gebruiken. Dit maakt het werken nauwkeurig en efficiรซnt, ideaal voor het vastzetten van schroeven met de juiste kracht.
Met het Rapidaptor-snelwisselsysteem wissel je bits razendsnel. Het kliksignaal geeft aan wanneer de bit goed vastzit, waardoor je zonder gedoe en tijdverlies kunt werken. Ook het onbegrensde losdraaikoppel zorgt ervoor dat je vastzittende schroeven moeiteloos losdraait.
De meercomponenten Kraftform-handgreep is ontworpen met harde en zachte zones. Dit zorgt voor hoge werksnelheden en beschermt je handen tegen vermoeidheid. Dankzij de ergonomische vorm ligt de schroevendraaier prettig in de hand, zelfs bij langdurig gebruik.
๐งโก
| Keurmerk | CE |
| Kleur | Kleurloos |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| In een set | Ja |
| Soort schroevendraaier(s) | Moment schroevendraaier |
| Verpakking lengte | 155 mm |
| Fabrikant Adres | Wera Werkzeuge GmbH,Korzerter Str. 21-25,42349 Wuppertal,Deutschland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@wera.de |
| Fabrikant Naam | Wera Werkzeuge GmbH |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 05074700001 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 120.00 g |
| Verpakkingsinhoud | Keuringscertificaat. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie