Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Wera 05020231001 Joker 11-delige ringsteeksleutelset is speciaal ontworpen voor situaties waarin de werkruimte beperkt is. Dankzij de combinatie van de 7,5° gedraaide bek en de dubbele zeskantgeometrie biedt deze set maar liefst vier opzetmogelijkheden per sleutel, waardoor je moeren en schroefkoppen om de 15° kunt pakken. Hierdoor werk je efficiënt en precies, ook op moeilijk bereikbare plekken.
De ranke ringzijde van elke sleutel is 15° gebogen ten opzichte van de as van het gereedschap. Dit zorgt voor extra flexibiliteit en gebruiksgemak bij het werken in krappe ruimtes. De hoogwaardige oppervlaktecoating beschermt bovendien langdurig tegen corrosie, waardoor je jarenlang plezier hebt van deze sleutels.
Met de toolfinder 'Take it easy' herken je dankzij de kleurcodering snel en makkelijk de juiste sleutelmaat. Daarnaast is de set verpakt in een handige Joker-tas met klittenband aan de achterkant, zodat je deze eenvoudig kunt bevestigen aan werkplaatswagens, planken, wanden of het Wera 2go-systeem. Zo heb je je gereedschap altijd binnen handbereik.
🔧🛠️
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| In een set | Ja |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Fabrikant Adres | Wera Werkzeuge GmbH,Korzerter Str. 21-25,42349 Wuppertal,Deutschland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@wera.de |
| Fabrikant Naam | Wera Werkzeuge GmbH |
| Materiaal | Kunststof |
| Maatsysteem | Inch |
| Aantal stuks in verpakking | 11 stuk(s) |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 1256 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x 6003 Joker 11 set 1 ringsleutelset, 11-delig, 11x 6003 Joker ringsleutels: 8x115, 10x125, 11x135, 12x148, 13x160, 14x167, 15x174, 16x182, 17x190, 18x210, 19x230 |
| Verpakking breedte | 108 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie