Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Wera 05134013001 is een compacte en complete handgereedschapset, ideaal voor professionals en doe-het-zelvers. Met maar liefst 35 essentiรซle onderdelen biedt deze set alles wat je nodig hebt voor diverse klussen, speciaal gericht op raambouw. De set is universeel inzetbaar en bevat verschillende soorten schroevendraaiers, bits en sleutels, zodat je altijd het juiste gereedschap bij de hand hebt.
De gereedschappen zijn gemaakt van duurzaam metaal en voorzien van kunststof handgrepen die comfortabel in de hand liggen. Deze combinatie zorgt voor een lange levensduur en prettig gebruiksgemak. De set is vonkvrij, wat extra veiligheid biedt bij het werken in gevoelige omgevingen.
De set bevat onder andere een bithouder, ratel, Zyklop-verlenging, diverse Pozidrive bits, binnenzeskant bits, haakse sleutels en Zyklop-dopsleutelinzetten. Zo ben je voorbereid op bijna elke klus zonder dat je extra gereedschap hoeft aan te schaffen. Met deze set heb je een multifunctioneel pakket dat in elke gereedschapskist past.
๐ ๏ธ๐ง
| Keurmerk | CE |
| Kleur | Zwart |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Slagschroevendraaier | Nee |
| In een set | Ja |
| Verwisselbare schroefkop | Ja |
| Geรฏsoleerd 1000V | Nee |
| Soort keurmerk | Geen keurmerk |
| Soort schroevendraaier(s) | Bit schroevendraaier |
| Verpakking lengte | 330 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Fabrikant Adres | Wera Werkzeuge GmbH,Korzerter Str. 21-25,42349 Wuppertal,Deutschland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@wera.de |
| Fabrikant Naam | Wera Werkzeuge GmbH |
| Materiaal | Kunststof, Roestvrij staal, RVS |
| Materiaal handgreep | Kunststof |
| Micro schroevendraaier(s) | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 05134013001 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product lengte | 0 cm |
| Maat kop | PH 1, PH 3, PH 2, T 10, T 15, T 20, T 30, T 8 |
| Softgrip | Ja |
| Vonkvrij | Ja |
| Type verpakking | Tas |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 1298 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x bithandhouder 1/4 x173,5 mm ยท 1x ratel 1/4 x87 mm ยท 1x Zyklop-verlenging 1/4 x75 mm ยท 1x bit PH 1x50 mm ยท 1x bit PH 2x50 mm ยท 1x bit PH 3x50 mm 1x bit binnenzeskant 2x50 mm ยท 1x bit binnenzeskant 2,5 x 50 mm ยท 1x bit binnenzeskant 3x50 mm ยท 1x bit binnenzeskant 4x50 mm ยท 1x bit binnenzeskant 5x50 mm ยท 1x haakse sleutel 3x123 mm ยท 1x haakse sleutel 4x137 mm ยท 1x haakse sleutel 5x154 mm ยท 1x Zyklop-dopsleutelinzet 7x23 mm ยท 1x Zyklop-dopsleutelinzet 8x23 mm ยท 1x Zyklop-dopsleutelinzet 10x23 mm ยท 1x Zyklop-dopsleutelinzet 13x23 mm ยท 1x bit T-profiel TX 8x50 mm ยท 1x bit T-profiel TX 10x50 mm ยท 1x bit T-profiel TX 15x50 mm ยท 1x bit T-profiel TX 20x50 mm ยท 1x bit T-profiel TX 30x50 mm ยท 1x haakse sleutel 2x101 mm ยท 1x haakse sleutel 2,5 x 112 mm ยท 1x haakse sleutel TX 8x90 mm ยท 1x haakse sleutel TX 10x112 mm ยท 1x haakse sleutel TX 15x123 mm ยท 1x haakse sleutel TX 20x137 mm ยท 1x haakse sleutel TX 25x154 mm ยท 1x haakse sleutel TX 30x195 mm ยท 1x 6004 Joker S steeksleutel 10-13x7/16-1/2 x 154 mm. |
| Verpakking breedte | 146 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie