Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met dit Fein segmentzaagblad (type 63502114210) snijd je eenvoudig marmer, epoxyhars en trasvoegen uit. Dankzij de gesegmenteerde vorm werk je precies in hoeken en langs randen zonder te veel materiaal weg te zagen. Dit zaagblad is perfect voor veeleisende klussen en veelvuldig gebruik, want het heeft een uitstekende levensduur.
Dit zaagblad is ook geschikt voor de allermoeilijkste materialen, zoals zeer harde epoxyhars- en cementvoegen. Je hoeft je geen zorgen te maken over slijtage, want Fein levert kwaliteit die lang meegaat. Met een zaagbreedte van circa 2,2 mm zaag je precies en efficiënt, zonder onnodige schade aan je werkstuk.
Het zaagblad is speciaal gemaakt voor oscillerende multitools met een Starlock-opnamesysteem. Zo wissel je snel en veilig tussen verschillende accessoires en houd je je werkproces soepel en zonder onderbrekingen. Met deze precisie en duurzaamheid ben je klaar voor elke klus.
🔪💎
Bestel dit krachtige segmentzaagblad van Fein en maak je klus een stuk makkelijker!
| CE markering | Zichtbaar |
| Keurmerk | CEE |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| In een set | Nee |
| Opnamesysteem | Starlock |
| Type multitool accessoire | Houtboren |
| Verpakking lengte | 146 mm |
| Fabrikant Adres | C. & E. Fein GmbH,Hans-Fein-Str. 81,73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau,Deutschland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@fein.de |
| Fabrikant Naam | C. & E. Fein GmbH |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 63502114210 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product lengte | 0 cm |
| Geschikt voor type multitool | Oscillerend |
| Geschikt voor materiaal | Hout |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Verpakkingsinhoud | null |
| Verpakking breedte | 94 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie