Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Dit Fein E-Cut Carbide Pro invalzaagblad is speciaal ontworpen voor de echte klusser die alleen het beste wil. Met een hardmetalen blad voorzien van een titanium-nitride (TiN) coating ben je verzekerd van een extreem lange levensduur. Sterker nog, dit zaagblad gaat maar liefst 100% langer mee dan vergelijkbare hardmetalen zaagbladen zonder coating, en zelfs 30 keer langer dan gewone HSS-zaagbladen. Ideaal als je vaak harde materialen zaagt en geen zin hebt in constant wisselen van zaagblad.
Of je nu te maken hebt met ferrometalen, roestvrij staal, koperen buizen, of zelfs geharde schroeven zoals Spax en hoogvaste machineschroeven, dit zaagblad staat zijn mannetje. Maar dat is nog niet alles: dankzij zijn robuuste constructie en coating is hij ook uitstekend geschikt voor abrasieve materialen zoals baksteen, metselwerk, cementvezelplaten, laminaat en kunststof met koolstofvezel of glasvezel. Kortom, dit blad is een allrounder die je niet teleurstelt.
Het blad heeft een smalle, getailleerde vorm die zorgt voor een optimale zaagsnelheid en een goede spaanafvoer. Dit betekent minder haperingen tijdens het zagen en een strakkere zaagsnede. Ook in houtmaterialen zoals hardhout en spaanplaat presteert het uitstekend, waardoor je veelzijdig aan de slag kunt met één zaagblad. De houder is StarLock, wat zorgt voor een stevige en snelle bevestiging op je invalzaag.
🔧⚡
Wacht niet langer en upgrade je zaagwerk met dit duurzame en veelzijdige Fein invalzaagblad!
| Diameter zaagblad | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 186 mm |
| Fabrikant Adres | C. & E. Fein GmbH,Hans-Fein-Str. 81,73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau,Deutschland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@fein.de |
| Fabrikant Naam | C. & E. Fein GmbH |
| Materiaal | Metaal |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 63502236210 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor materiaal | Hout, Kunststof, Metaal, Steen |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Verpakkingsinhoud | null |
| Verpakking breedte | 82 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie