Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Het Fein 63502238210 E-CUT CARBIDE PRO invalzaagblad is voorzien van een TiN-coating die zorgt voor een extreem hoge slijtvastheid. Dit betekent dat je kunt rekenen op een levensduur die maar liefst 100% langer is dan die van ongecoate hardmetalen zaagbladen. In vergelijking met traditionele HSS-zaagbladen gaat dit blad zelfs 30 keer langer mee. Zo bespaar je kosten en tijd doordat je minder vaak hoeft te wisselen.
Dit invalzaagblad is de juiste keuze als je werkt met harde materialen zoals ferrometalen, roestvast staal en koperen buizen. Ook voor geharde schroeven, zoals Spax, en zeer stevige machineschroeven is dit blad geschikt. Daarnaast blinkt het uit bij het zagen van abrasieve materialen zoals baksteen, metselwerk, cementvezelplaten, laminaat, CFK en GVK. Dankzij de smalle, getailleerde vorm zaag je snel en blijft de spaanafvoer optimaal, wat zorgt voor een soepel zaagproces.
Of je nu hardhout of spaanplaten zaagt, dit blad levert altijd een goed snijvermogen en een scherpe snijkwaliteit. Dit maakt het een veelzijdig zaagblad dat je voor uiteenlopende klussen kunt gebruiken, zonder concessies te doen aan de kwaliteit van je werk.
🛠️⚡
Wacht niet langer en kies voor het Fein E-CUT CARBIDE PRO zaagblad voor een razendsnelle en duurzame zaagervaring!
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Fabrikant Adres | C. & E. Fein GmbH,Hans-Fein-Str. 81,73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau,Deutschland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@fein.de |
| Fabrikant Naam | C. & E. Fein GmbH |
| Materiaal | Kunststof, PVC |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 63502238210 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1x |
| Verpakking breedte | 0 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie