Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Ben jij team altijd koud? Met de Medisana HU 666 warmteonderdeken slaap je voortaan heerlijk warm. Deze elektrische deken is ideaal voor wie het ’s nachts snel koud heeft of moeite heeft om in slaap te komen door kou. Zet de deken aan voordat je gaat slapen en geniet van een comfortabele, warme nacht.
De HU 666 is uitgerust met een veiligheidssysteem met oververhittingsbeveiliging en schakelt automatisch uit na 180 minuten. Zo slaap jij onbezorgd en veilig. De bediening van de deken is afneembaar, waardoor je de deken gemakkelijk kunt wassen zonder zorgen over de elektronica. Het zachte materiaal aan de bovenkant zorgt voor een aangename en ontspannende ervaring tijdens het gebruik.
De deken heeft 3 temperatuurstanden zodat je zelf de warmte kunt instellen die bij jou past. Hij is geschikt voor eenpersoonsmatrassen van 200 x 90-100 cm. Dankzij het witte polyester materiaal voelt de deken niet alleen zacht aan, maar past hij ook mooi in vrijwel elke slaapkamer. Met een snoerlengte van 1,3 meter en een handige afstandsbediening heb je altijd de controle binnen handbereik.
🔥🛏️
| Verstelbaar | Nee |
| Anti-allergie | Nee |
| Antibacteriele coating | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Automatisch uitschakelen na | 180 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| Snoerlengte | 1.3 m |
| Draadloos | Nee |
| Scherm | Geen |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 96 mm |
| Verweven koolstofvezels | Nee |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Universeel |
| Verpakkingstaal | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Universeel |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Locatie snoer | Rechts |
| Materiaal | Polyester |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60214 |
| Aantal warmtestanden | 3 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Overhittingsbeveiliging | Ja |
| Parallel geschakeld | Nee |
| Vermogen | 60 W |
| Stroomvoorziening | Nee |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Product breedte | 80 cm |
| Afstandsbediening | Ja |
| Apart instelbare voetenwarmte | Nee |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Smartfuncties | Geen smartfuncties |
| Timer | Nee |
| Type deken | Boven- en onderdeken |
| Opwarmtijd | 0 minuten |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Wasbaar | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 1.34 kg |
| Verpakkingsinhoud | - Warmtedeken - Afstandsbediening - Handleiding |
| Verpakking breedte | 302 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie