Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De LevelOne CAS-7307 hoekbeugel biedt een betrouwbare en stevige ondersteuning voor het plaatsen van beveiligingscamera's. Dankzij het universele ontwerp past deze beugel op verschillende modellen, waaronder de FCS-3073, FCS-3084 en FCS-3085. Zo weet je zeker dat jouw camera altijd op de juiste plek zit en optimaal zicht heeft.
Met de witte kleur van deze hoekbeugel valt hij niet op aan de buitenmuur of hoek waar je hem monteert. Dit zorgt voor een nette en professionele uitstraling, zonder afbreuk te doen aan de functionaliteit. Bovendien is hij compact en toch robuust, met afmetingen van 173 mm breed, 126 mm diep en 158 mm hoog.
De LevelOne CAS-7307 is eenvoudig te installeren en wordt geleverd met alle benodigde onderdelen. Door de universele ondersteuning is hij geschikt voor verschillende camera's, wat je flexibiliteit geeft in je beveiligingssysteem. De verpakking is bovendien groot genoeg om alles veilig te vervoeren en op te slaan.
π§π
Beveilig jouw camera met deze stevige hoekbeugel van LevelOne. Bestel hem vandaag nog bij Zazz!
| Verpakking hoogte | 335 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingstaal | Engels |
| Verpakking lengte | 430 mm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAS-7307 |
| Product hoogte | 158 mm |
| Product lengte | 126 mm |
| Product breedte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1300 g |
| Verpakkingsinhoud | LevelOne CAS-7307, Corner Universal Brackt for FCS-3073 FCS-3084 FCS-3085 and more [White] |
| Verpakking breedte | 590 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie