Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Genius 27061 Nicer Dicer Chef haal je een ware revolutie in je keuken. Dit multifunctionele keukenhulpje maakt het mogelijk om thuis luxe maaltijden te bereiden, snel en gemakkelijk. Geen gedoe meer met lastige snijtechnieken, want deze slimme keukenmachine helpt je om ingrediënten perfect te snijden, te raspen en te hakken. Zo geniet je van heerlijke gerechten met prachtige kleuren en smaken, net als in je favoriete restaurant.
Deze Nicer Dicer Chef wordt geleverd met een grote opvangbak, verschillende snijvlakken en deksels, en diverse inzetstukken voor kleine en grote blokjes. Ook vind je een rasp, een juliennesnijder, een mandoline met beschermhouder en een receptenboek om je kookkunsten te inspireren. Dankzij de extra grote G-NOX messen, die altijd scherp blijven en niet roesten, kun je met gemak uien snijden zonder tranen, sla in een handomdraai klaarmaken en zelfs frietjes en tomaten perfect snijden met het speciale tomatenopzetstuk.
Na het koken is schoonmaken geen klus meer. Met één druk op de knop reinig je het snijdeksel eenvoudig. Alle onderdelen zijn vaatwasserbestendig, maar je kunt ze ook snel onder de kraan schoonspoelen. Het duurzame plastic materiaal en roestvrijstalen messen zorgen dat je lang plezier hebt van deze keukenhulp. Bovendien kun je restjes makkelijk bewaren in de opvangbak in de koelkast.
🔪🍅
Wacht niet langer en breng jouw kookkunsten naar een hoger niveau met de Genius Nicer Dicer Chef!
| Kleur | Kleurloos |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| Elementen Kookgerei set | Rasp |
| Ophangbaar | Nee |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Materiaal maalschijven | RVS |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Vorm | Rechthoek |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 2.16 kg |
| Verpakking breedte | 248 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie