Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de AVM FRITZ!Box 6850 5G haal je razendsnel internet in huis via het 5G mobiele netwerk. Deze router ondersteunt snelheden tot wel 1300 Mbps, zodat al je apparaten zoals computers, smartphones, tablets en televisies soepel en snel verbonden zijn. Dankzij de krachtige 5G modem die ook 4G en 3G ondersteunt, wisselt de FRITZ!Box automatisch naar het beste beschikbare netwerk. Zo blijf je altijd online met optimale snelheden, waar je ook bent.
De slimme uitlijnhulp helpt je de perfecte plek te vinden voor de externe gsm-antennes, zodat je het beste signaal binnenkrijgt. Dit betekent minder haperingen en een stabiele verbinding, ook in gebieden met wisselend mobiel bereik. Hierdoor geniet je van een betrouwbare internetverbinding zonder gedoe.
Deze FRITZ!Box verbindt niet alleen je apparaten, maar maakt ook van jouw thuisnetwerk een multimedia-centrum. Sluit USB-opslagmedia aan en deel films, muziek en foto's via de geïntegreerde mediaserver. Zo stream je moeiteloos IPTV, video on demand en zelfs 4K-video's. Met de VoIP-telefooncentrale en DECT-basisstation heb je ook je communicatie helemaal geregeld.
Dankzij de Mesh Master functie werkt deze router samen met andere FRITZ!-apparaten in huis of op kantoor. Hierdoor ontstaat één krachtig Wi-Fi netwerk dat overal in huis sterke en stabiele verbindingen biedt. Geen gedoe meer met dode zones of haperend internet, maar naadloos streamen, gamen en werken.
Deze router is perfect als je een toekomstbestendig apparaat zoekt dat flexibel is in netwerkkeuze en uitermate geschikt voor multimedia en snelle internetverbindingen. Met Dual-Band WiFi 5, 1 LAN-poort tot 2,5 Gbps, en WPA3 beveiliging biedt hij alles wat je nodig hebt voor een veilig en snel thuisnetwerk. Bovendien is hij eenvoudig te bedienen via een app en heeft hij ouderlijke controle voor extra veiligheid.
📶🏠
Wacht niet langer en breng razendsnel en betrouwbaar internet in huis met de AVM FRITZ!Box 6850 5G!
| Aanvullende functies | Mesh Master |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android, iPadOS |
| Beamforming | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Gastnetwerk | Ja |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Geïntegreerd modem | Nee |
| Introductiemaand | Oktober |
| Introductiejaar | 2021 |
| Type cadeau | Altijd-goed-cadeau |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 26.40 cm |
| Link aggregatie | Nee |
| Fabrikant Adres | Alt-Moabit 95,10559,Berlin,DE |
| Elektronisch adres fabrikant | info@avm.de |
| Fabrikant Naam | Fritz! |
| Model | WiFi 5 / 5G | 1200 Mbps | Internationaal model |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20002928 |
| Multiroom | Nee |
| Netwerk beveiliging opties | WPA2, WPA3 |
| Aantal 1 Gigabit LAN poorten | 4 |
| Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten | 1 |
| Aantal ethernet poorten | 4 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal WAN-poorten | 0 |
| Aantal interne/externe WiFi antennes | 2 |
| Gelegenheid | Zomaar |
| Geoptimaliseerd voor Gaming | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Ouderlijke controle | Ja |
| PoE ondersteuning | Nee |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 3.70 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 15 cm |
| Product gewicht | 765 g |
| Product breedte | 20.80 cm |
| QoS | Ja |
| Seamless Roaming | Ja |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Simkaartslot | Ja |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Type MIMO | MU-MIMO |
| Type LAN poorten | 1 Gigabit |
| Type WIFI netwerk | Dual-band |
| WiFi Standaard | WiFi 5 |
| UPnP | Ja |
| USB | Nee |
| USB-versies | USB 3.0 |
| VPN pass-through | Ja |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 605 g |
| Verpakkingsinhoud | FRITZ!Box 6850 5G Edition International, Externe gsm-antennes, LAN-kabel, 1,5 m, Netvoeding |
| Verpakking breedte | 18.70 cm |
| WiFi Snelheid 2,4 GHz | 400 Mbps |
| WiFi Snelheid 5 GHz | 867 Mbps |
| WiFi Snelheid Totaal | 1200 Mbps |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
Met AVM kies je voor betrouwbare netwerkoplossingen die klaar zijn voor de toekomst. Dit Duitse merk – bekend van de populaire FRITZ!Box-routers – staat garant voor snelheid, stabiliteit en slimme energiebesparing. Perfect voor bewuste (thuis)gebruikers die hun digitale leven soepel én verantwoord willen laten verlopen.
Een AVM router biedt méér dan alleen een snelle verbinding. Denk aan uitgebreide beveiligingsopties, gebruiksvriendelijke apps en slimme functies zoals energiebeheer en automatische updates. Of je nu werkt, streamt of gamet: je netwerk presteert altijd optimaal met minimale impact op het milieu.
AVM laat zien dat slimme technologie ook duurzaam kan zijn. De producten zijn ontworpen en geproduceerd in Duitsland met aandacht voor kwaliteit, energieverbruik en lange levensduur. Ideaal voor wie online wil blijven zónder onnodige belasting van het milieu.
Klaar voor een groener netwerk? Ontdek ons aanbod AVM routers en upgrade je internetverbinding met slimme technologie die net zo bewust is als jij 🌐
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie