Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De WORTMANN AG Terra Mobile 1610 is met zijn 18 millimeter dunne aluminium behuizing niet alleen een lust voor het oog, maar ook ideaal voor onderweg. Weegt slechts 1,9 kilogram, waardoor je hem makkelijk meeneemt naar werk, school of op reis. Het grijze design straalt moderniteit en duurzaamheid uit, perfect voor iedereen die een betrouwbare en stijlvolle laptop wil.
Dankzij de krachtige Intel Core i5-1235U processor met 10 kernen en een maximale turbo frequentie van 4,4 GHz werk je moeiteloos aan je projecten. De 16GB DDR4 RAM zorgt voor soepel multitasken, terwijl de snelle 512GB PCIe 4.0 M.2 SSD razendsnel opstart en bestanden opent. Of je nu documenten bewerkt, video's kijkt of complexe programma's gebruikt, deze laptop houdt moeiteloos het tempo bij.
Het 16 inch IPS-scherm met een FullHD (1920 x 1080) resolutie en een mat oppervlak vermindert hinderlijke reflecties, zodat je comfortabel kunt werken, zelfs bij fel licht. Het beeldscherm heeft een prettige 16:10 beeldverhouding en een verversingssnelheid van 60 Hz, wat zorgt voor heldere en scherpe beelden. Het toetsenbord met witte verlichting maakt typen ook in donkere ruimtes makkelijk en nauwkeurig.
Met een 58Wh Li-Ionen accu werk je draadloos tot wel 11 uur, ideaal voor lange dagen zonder stopcontact. Het notebook beschikt over meerdere poorten, waaronder 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C met DisplayPort-functie, 2 DisplayPort en 1 HDMI aansluiting. Zo sluit je eenvoudig meerdere externe schermen aan, zeker in combinatie met de Terra USB-C dockingstation, waarmee je tot 3 extra monitoren kunt gebruiken. Bluetooth 5.2 en WiFi 6 (802.11ax) zorgen voor snelle en stabiele draadloze verbindingen.
Het numerieke keypad maakt werken met cijfers een stuk sneller en efficiënter. De ingebouwde microfoon en stereo sound technologie ondersteunen heldere communicatie en geluid. Windows 11 Home is direct geïnstalleerd, zodat je meteen aan de slag kunt met een gebruiksvriendelijk besturingssysteem. Ook is de laptop makkelijk uit te breiden met extra geheugen, tot maximaal 64GB RAM.
💻⚡
Wacht niet langer en haal deze krachtige en lichte laptop in huis!
| Adaptive Sync | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 58 Wh |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Grijs |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 2 |
| eWaste | Ja |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Inclusief adapter(s) | Ja |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Taal handleiding | Engels, Duits |
| Laptop opties | Ingebouwde webcam, Ingebouwde microfoon |
| Fabrikant Adres | Hambakenwetering 8C-III, 5231 DC 's-Hertogenbosch |
| Elektronisch adres fabrikant | info@wortmann.de |
| Fabrikant Naam | Terra |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.4 |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 0 GB |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR4 (SODIMM) |
| Type geheugen 4 | DDR4 (SODIMM) |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| MPN (Manufacturer Part Number) | US1220859 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Numeriek keypad | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Vermogen | 65 W |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Processor implementatie | i5-1235U |
| Product hoogte | 1.79 cm |
| Producttaal | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Universeel |
| Product lengte | 24.59 cm |
| Product gewicht | 1900 g |
| Product breedte | 35.70 cm |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Ja |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Type schermafwerking | Mat |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Sound technology | Stereo |
| Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 500 GB |
| Opslag media | SSD |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Touchscreen | Nee |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Software/Data, waterschade, krassen/deuken, garantiezegels-, originele verpakking- en beschermingsfolie intact, accu: 6 maanden |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Terra laptop met stroomadapter, snelstartgids en beschermdoekje toetsenbord |
| WIFI | Ja, 802.11g, Ja, 802.11n, Ja, 802.11b, Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie