Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Kärcher vlakfilter 2.863-005.0 is speciaal ontworpen voor de Kärcher Home & Garden multifunctionele stofzuigers, waaronder de modellen MV/WD 4 tot MV/WD 6. Dankzij het slimme design met ingebouwde cassette vervang je de filter eenvoudig en zonder in contact te komen met vuil. Zo houd je het schoon en fris, zonder gedoe.
Deze vlakfilter past perfect op de Kärcher stofzuigers WD 4, WD 4 Premium, WD 5, WD 5 Premium en WD 6 P Premium. Het filter is universeel toepasbaar en geschikt voor alle typen stofzuigers met een universele diameter stofzuigerbuis. Ideaal voor zowel thuisgebruik als op de bouwplaats, waar betrouwbaarheid en gemak essentieel zijn.
De filter heeft een compacte afmeting van 20 cm hoog, 12,5 cm lang en 13 cm breed, en weegt slechts 0,10 kg. Het product is niet wasbaar en ook niet geschikt voor de vaatwasser, wat betekent dat je het filter eenvoudig vervangt als het vol is. De kleurrijke mix maakt het makkelijk herkenbaar in je accessoires.
🧹🛠️
Wacht niet langer en geef je stofzuiger weer een frisse start met deze Kärcher vlakfilter!
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurenmix |
| Vaatwasser veilig | Nee |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Type stofzuigeraccessoire | Stofzuigerfilter |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Fabrikant Adres | Alfred-Kärcher-Str. 28-40, 71364 Winnenden (Duitsland) |
| Elektronisch adres fabrikant | info.nl@karcher.com |
| Fabrikant Naam | Alfred Kärcher SE & Co. KG |
| Model | Cilinder stofzak |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2.863-005.0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 12.50 cm |
| Product gewicht | 0.10 kg |
| Product breedte | 13 cm |
| Geschikt voor merk | Kärcher |
| Geschikt voor in de bouw | Ja |
| Geschikt voor diameter stofzuigerbuis | Universeel |
| Geschikt voor type stofzuiger | Alle type stofzuigers |
| Geschikt voor stofzuigermodel | Kärcher WD6, Kärcher WD5, Kärcher WD4 |
| Universeel toepasbaar | Ja |
| Wasbaar | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 filter |
| Verpakking breedte | 126 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie