Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De RealPower PB-20000PD Pro powerbank biedt met zijn indrukwekkende capaciteit van 20.000 mAh voldoende energie om je mobiele apparaten langdurig van stroom te voorzien. Dit maakt hem ideaal voor onderweg, waar je geen stopcontact in de buurt hebt. De stijlvolle en duurzame aluminium behuizing geeft de powerbank bovendien een premium uitstraling en extra stevigheid.
Niet alleen smartphones en tablets kun je met deze powerbank opladen, ook notebooks krijgen onderweg een flinke boost. Dankzij de USB Type-C Power Delivery (PD) technologie laadt hij notebooks tot maximaal 100 watt op. Zo blijf je verbonden, waar je ook bent.
De RealPower PB-20000PD Pro beschikt daarnaast over een standaard USB-poort met Quick Charge 3.0. Hiermee laad je compatible smartphones en tablets supersnel op, zodat je snel weer verder kunt met je dag. De powerbank ondersteunt snel laden tot maximaal 65 watt, wat je opladen extra efficiënt maakt.
De powerbank is voorzien van een LED-statusweergave, zodat je altijd weet hoeveel energie er nog beschikbaar is. Daarnaast is hij uitgerust met bescherming tegen overmatig op- en ontladen, wat de levensduur van je apparaten en de powerbank zelf verlengt. Je ontvangt de powerbank compleet met USB naar Type-C kabel, USB Type-C kabel, handleiding en servicekaart.
🔋⚡
| Meegeleverde accessoires | Kabel |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 20000 mAh |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Aluminium |
| eWaste | Ja |
| Zaklamp | Nee |
| Verpakking hoogte | 3.30 cm |
| Inclusief kabel | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits |
| Verpakkingstaal | Engels, Duits |
| LED-Indicator | Ja, In gebruik |
| Verpakking lengte | 21.30 cm |
| Model | RealPower PB-20000PD Pro 20000 mAh Aluminium |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 282237 |
| Aantal outputs | 2 |
| Aantal keer Smartphone opladen | 8 |
| Vermogen | 100 W |
| Product gewicht | 0 kg |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| Zonne-energie | Nee |
| Geschikt voor type apparaat | Smartphone, Tablet, Laptop, Actioncam, E-reader |
| Type snelladen | Quick Charge 3.0 |
| Type input/output | USB-C |
| Verpakkingsgewicht | 111 g |
| Verpakkingsinhoud | Powerbank, handleiding, service kaart, USB naar USB-C kabel, USB-C naar USB-C kabel |
| Verpakking breedte | 10.30 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie