Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De RealPower 333646 powerbank heeft een indrukwekkende capaciteit van 20.000 mAh. Dit betekent dat je tot wel 96 uur extra batterijduur hebt, afhankelijk van het apparaat dat je oplaadt. Zo kun je meerdere keren je smartphone, tablet of zelfs je laptop opladen zonder je zorgen te maken over lege batterijen.
Met maar liefst 3 outputs kun je tegelijkertijd verschillende apparaten opladen. De powerbank beschikt over twee USB-poorten en een USB Type-C-poort met Power Delivery (PD) van 18 watt. Dit maakt het mogelijk om niet alleen je smartphone of tablet snel op te laden, maar ook geschikte laptops. Let wel, voor laptops heb je een geschikte USB-C naar USB-C kabel nodig.
De powerbank heeft een duidelijk LED-display waarop je de batterijstatus eenvoudig kunt aflezen. Opladen kan via de Micro-USB of via de Type-C-poort, wat flexibiliteit biedt in hoe je de powerbank zelf weer vol krijgt. De powerbank wordt geleverd met een USB naar USB-C kabel en een handleiding in het Nederlands, zodat je snel aan de slag kunt.
Hoewel de powerbank geen IP-certificering heeft en geen draadloos opladen ondersteunt, is hij wel voorzien van een CE-markering en voldoet hij aan de eWaste richtlijnen. Met een gewicht van 362 gram en compacte afmetingen is hij gemakkelijk mee te nemen in je tas of rugzak.
πβ‘
| Meegeleverde accessoires | Kabel |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 20000 mAh |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Groen |
| eWaste | Ja |
| Zaklamp | Nee |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Inclusief kabel | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits |
| Verpakkingstaal | Engels, Frans, Duits, Nederlands |
| LED-Indicator | Ja, In gebruik |
| Verpakking lengte | 18.10 cm |
| Model | RealPower 333646 powerbank 20000 mAh Groen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 333646 |
| Aantal outputs | 3 |
| Aantal keer Smartphone opladen | 5 |
| Vermogen | 18 W |
| Product gewicht | 362 kg |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| Zonne-energie | Nee |
| Geschikt voor type apparaat | Smartphone, Tablet, Laptop, Actioncam, E-reader |
| Type snelladen | Power delivery 2.0 |
| Type input/output | USB-C, Micro-USB |
| Verpakkingsgewicht | 270 g |
| Verpakkingsinhoud | Powerbank, USB naar USB-C kabel, handleiding |
| Verpakking breedte | 10.50 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie