Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De RealPower PowerBox 522 brengt orde in de wirwar van kabels en laders. Met deze slimme stekkerdoos in een stevige box laad je veilig en overzichtelijk al je apparaten op één plek. Of het nu gaat om je smartphone, laptop, tablet, smartwatch of Bluetooth headset, deze power uitbreiding heeft genoeg aansluitingen voor alles wat je nodig hebt.
De PowerBox beschikt over 5 Europese stopcontacten en is voorzien van een aan/uit-knop waarmee je de stroom eenvoudig kunt regelen. De 1,5 meter lange kabel geeft je voldoende bewegingsvrijheid bij het plaatsen. Dankzij het hybride aardingstype en beveiliging tegen kortsluiting wordt je apparatuur goed beschermd tijdens het gebruik.
Naast de vijf reguliere stopcontacten heeft deze PowerBox ook 2 USB-A en 2 USB-C poorten, elk met een output van 15W. Zo kun je ook je mobiele apparaten direct opladen zonder extra adapters, wat zorgt voor minder rommel en een snellere laadervaring.
Met een formaat van 29 x 14 x 14 cm en een gewicht van 983 gram is de PowerBox stevig en toch compact genoeg om makkelijk in huis of op kantoor te gebruiken. Het slimme kabelmanagement helpt om alles netjes opgeruimd te houden.
🔌⚡
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | wit |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Met overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type aarding | Hybride |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Model | Stekkerdoos in box |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 410861 |
| Aantal stopcontacten | 5 |
| Aan-uit schakelaar | Ja |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Product gewicht | 0.983 g |
| Product breedte | 29 cm |
| Zelfklevend | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 1.19 kg |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Draadloos schakelen | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie