Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Real Power PB-5000 MAG powerbank laad je jouw smartphone moeiteloos op, waar je ook bent. Dankzij de compacte en lichte uitvoering van slechts 124 gram neem je 'm makkelijk mee in je tas of zak. Geen gedoe meer met lege batterijen tijdens een dagje uit of onderweg.
Deze powerbank is uitgerust met MagSafe-magneten, waardoor je jouw iPhone of andere MagSafe-compatibele apparaten eenvoudig en stevig draadloos kunt opladen. Geen gedoe met kabels, gewoon klikken en laden maar! Zo blijft je smartphone altijd bij de hand en opgeladen.
Naast draadloos opladen heeft de Real Power PB-5000 MAG ook een USB-C output en input. Dit betekent dat je de powerbank snel en gemakkelijk kunt opladen én je smartphone kunt verbinden met de meegeleverde USB Type-C kabel. Met een vermogen van 15 watt zorg je voor een betrouwbare en efficiënte stroomvoorziening.
De powerbank heeft een capaciteit van 5000 mAh, genoeg om je smartphone minimaal één keer volledig op te laden. Het lithium-polymeer (LiPo) batterijtype zorgt voor een veilige en stabiele energieopslag. Ondanks dat het apparaat geen waterdichte IP-certificering heeft (IP00), is het robuust genoeg voor dagelijks gebruik. Een LED-indicator houdt je op de hoogte van de resterende batterijstatus.
🔋📱
Wacht niet langer en zorg dat je altijd genoeg power bij je hebt met de Real Power PB-5000 MAG!
| Meegeleverde accessoires | Kabel |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 5000 mAh |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | grijs |
| eWaste | Ja |
| Zaklamp | Nee |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Inclusief kabel | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| LED-Indicator | Ja |
| Verpakking lengte | 3.40 cm |
| Model | RealPower PB-5000 Mag Lithium-Polymeer (LiPo) 5000 mAh Draadloos opladen Grijs |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PB-5000 |
| Aantal outputs | 1 |
| Aantal keer Smartphone opladen | 1 |
| Vermogen | 15 W |
| Product gewicht | 124 g |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Zonne-energie | Nee |
| Geschikt voor type apparaat | Smartphone |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Type input/output | USB-C |
| Verpakkingsgewicht | 220 g |
| Verpakkingsinhoud | Meegeleverde kabels:USB Type-C |
| Verpakking breedte | 10.50 cm |
| Draadloos opladen | Ja |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie