Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Hama 123900 geheugenkaartlezer haal je een krachtige tool in huis die zorgt voor een snelle en betrouwbare overdracht van je bestanden. Dankzij de USB 3.0 standaard, ook wel USB 3.2 Gen 1 genoemd, geniet je van een dataoverdrachtsnelheid tot wel 5 Gbit/s. Zo verplaats je moeiteloos grote bestanden van en naar je geheugenkaarten zonder lange wachttijden.
Deze geheugenkaartlezer ondersteunt verschillende typen geheugenkaarten zoals MultiMediaKaart, SD-Card, SDHC en SDXC memory cards. In samenwerking met een UHS-I geschikte SD- of microSD-kaart zorgt hij voor een optimale snelheid en efficiëntie. Bovendien kun je met dit apparaat direct gegevens uitwisselen tussen geheugenkaarten, wat het werken nog makkelijker maakt.
De behuizing van de Hama 123900 is gemaakt van hoogwaardig en stevig metaal, wat zorgt voor duurzaamheid en een stijlvolle uitstraling in zwart en zilver. De LED-indicatie geeft je duidelijk aan wanneer het apparaat verbonden is, zodat je altijd weet dat alles goed werkt. Bovendien is het een compacte en lichte oplossing die makkelijk mee te nemen is.
⚡💾
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurenmix |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 185 mm |
| Model | 123900 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 123900 |
| Voedingstype | Batterij |
| Producttaal | Nederlands, Universeel |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Type input/output | Geen |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 44 g |
| Verpakking breedte | 141 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie