Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Kärcher SE 3-18 Compact tapijtreiniger haal je een krachtpatser in huis die textieloppervlakken tot diep in de vezels reinigt. Het apparaat werkt met een efficiënte sproei-extractiemethode die geen zeepresten achterlaat, waardoor je tapijten, matrassen en bekleding snel en grondig schoon worden. Of het nu gaat om je meubels, tuinmeubelen of het interieur van je auto of camper, deze tapijtreiniger pakt het zware werk moeiteloos aan.
Het compacte ontwerp maakt de Kärcher SE 3-18 Compact makkelijk hanteerbaar en dankzij de 18 V Kärcher Battery Power-accu (niet meegeleverd) werk je volledig draadloos. Geen stopcontact nodig, ideaal voor plekken waar je lastig bij kunt. De lange en flexibele zuigslang met ingebouwde reinigingsmiddelslang zorgt voor extra gemak, ook op moeilijk bereikbare plaatsen.
Met de handige hygiënische spoelfunctie wordt het apparaat na gebruik automatisch schoon gespoeld. Dit verwijdert vuil en bacteriën uit het apparaat zelf, waardoor nare geurtjes worden voorkomen en je het apparaat direct netjes kunt opbergen. Zo blijft je Kärcher tapijtreiniger altijd fris en klaar voor de volgende klus.
Deze tapijtreiniger is uitgerust met meubel- en spleetzuigmonden voor optimale reinigingsresultaten. Het twee-tank-systeem en de compacte opbergruimte voor accessoires maken het gebruik en onderhoud extra comfortabel. Dankzij het geringe restvocht droogt het textiel snel, zodat je snel weer van je schone meubels kunt genieten.
🧼🔋
Wacht niet langer en ervaar zelf het gemak van de Kärcher SE 3-18 Compact tapijtreiniger. Bestel vandaag nog!
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Instelbare stoomverdeling | Nee |
| Regelbare stoomkracht | Nee |
| Adjustable Thermostat | Nee |
| Toepasbaar op | Vloerbedekking, Kunststof |
| Geautomatiseerde snoeroprolsysteem | Nee |
| Inhoud waterreservoir | 2.90 l |
| CE markering | Zichtbaar |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Zwart;Grijs;Wit |
| Continu navulbaar | Nee |
| Snoerlengte | 0 m |
| Koord opslagruimte | Nee |
| Draadloos | Ja |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 290 mm |
| Inclusief strijkijzer | Nee |
| Waaronder handyvac | Nee |
| Waaronder steam pistol | Nee |
| Indicatielampje | Nee |
| Indicator watercapaciteit | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking lengte | 493 mm |
| Fabrikant Adres | Alfred-Kärcher-Str. 28-40, 71364 Winnenden (Duitsland) |
| Elektronisch adres fabrikant | info.nl@karcher.com |
| Fabrikant Naam | Alfred Kärcher SE & Co. KG |
| Model | Kärcher SE 3-18 2,9 l Trommelstofzuiger Nat 184 W Zakloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1.081-506.0 |
| Aantal waterreservoirs | 2 stuk(s) |
| Aan-uit schakelaar | Ja |
| Bediening op handgreep | Nee |
| Park positie | Nee |
| Vermogen | 184 W |
| Voedingstype | Batterij |
| Product hoogte | 26.10 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 41.40 cm |
| Product breedte | 22.50 cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Afneembare waterreservoir | Ja |
| Veiligheid uitschakelen | Nee |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Traploos instelbaar steam verordening | Nee |
| Zuig functionaliteit | Ja |
| Geschikt voor reinigen | Meubels, Textiel |
| Type stoomreiniger | Stoomzuiger |
| Waterniveau indicator | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 5.32 kg |
| Verpakkingsinhoud | Meubel- en spleetzuigmonden |
| Verpakking breedte | 301 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie