Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Kärcher SE 4 Plus tapijtreiniger reinig je textieloppervlakken moeiteloos tot diep in de vezels. Ideaal voor gezinnen, mensen met allergieën en huishoudens met huisdieren die een grondige en hygiënische schoonmaak willen. De krachtige sproei-extractietechnologie spuit vers water met reinigingsmiddel onder druk in de vezels en zuigt het vuil direct weer op, waardoor tapijten, banken, autostoelen en andere stoffen weer stralend schoon worden.
Deze 3-in-1 reiniger werkt niet alleen als tapijtreiniger, maar ook als volwaardige nat- en droogstofzuiger. Dankzij het ergonomische ontwerp met een handige 3-in-1 draaggreep draag je hem comfortabel en maak je het legen en vullen van de grote, doorzichtige 4-liter verswatertank eenvoudig. Ook berg je de accessoires netjes op het apparaat zelf op, zodat alles altijd binnen handbereik is.
De ultraflexibele 2-in-1 slang met geïntegreerde sproeiknop zorgt voor extra gemak tijdens het schoonmaken van grote oppervlakken. Het patroonfilter zorgt voor een probleemloze stofopname zonder dat je het filter hoeft te vervangen. Dankzij de robuuste behuizing en slagvaste verswatertank gaat dit apparaat lang mee, ook bij intensief gebruik.
Gebruik de Kärcher SE 4 Plus voor het reinigen van tapijten, vloerkleden, autostoelen, kinderzitjes, hondenmanden, bureaustoelen, matrassen, gordijnen en meer. De meegeleverde bekledingszuigmond en verschillende accessoires maken het schoonmaken van allerlei oppervlakken makkelijk en effectief.
🧼✨
Wacht niet langer en geef jouw interieur de grondige reiniging die het verdient met de Kärcher SE 4 Plus!
| Airwatts | 0 |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Accu-platform | Geen accu-platform |
| Capaciteit verzamel reservoir | 4 l |
| CE markering | Zichtbaar |
| Snoerlengte | 6 m |
| Stofklasse | Geen classificatie |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 397 mm |
| Hepa luchtfilter | Geen HEPA-filter |
| Contactdoos geintegreerd | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 562 mm |
| Fabrikant Adres | Alfred-Kärcher-Str. 28-40, 71364 Winnenden (Duitsland) |
| Elektronisch adres fabrikant | info.nl@karcher.com |
| Fabrikant Naam | Alfred Kärcher SE & Co. KG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1.081-170.0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Vermogen | 1000 W |
| Voedingstype | Netstroom |
| Product hoogte | 53.50 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 43 cm |
| Product breedte | 38.50 cm |
| As opzuigend | Nee |
| Water opzuigend | Ja |
| Zuigkracht | 0 mbar |
| Geschikt voor in de bouw | Nee |
| Type ketelstofzuiger | Nat- en droogzuiger |
| Type stofopvang | Met of zonder zak |
| Vacuüm | 0 |
| Voltage | 230 V |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 12.17 kg |
| Verpakkingsinhoud | Kärcher SE 4 Plus, Zuigslang: 2 m, Sproei-extractiebuizen: 2 Stuk(s), 0.5 m, Kunststof, Vloerzuigmond met hulpstuk voor harde vloeren: 227 mm, Bekledingszuigmond: 88 mm, Spleetmondstuk dweilen, Vloerzuigmond voor nat en droog zuigen: Clips voor gebruik op harde vloeren en tapijten, Spleetmondstuk, Bekledingszuigmond, Reinigingsmiddelen: Tapijtreiniger RM 519, 1 l Patroonfilter: eendelig, Vliesfilterzak: 1 Stuk(s), Handig 2-in-1 systeem: geïntegreerde sproei-extractieslang. |
| Verpakking breedte | 401 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie