Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Wil je snel en simpel genieten van vers sap van sinaasappels, grapefruits, citroenen of limoenen? De Braun MPZ 9 elektrische citruspers maakt het je makkelijk. Met zijn krachtige 20 watt motor en slimme ontwerp tovert hij jouw citrusvruchten om in een heerlijk vitaminerijk sapje, zonder gedoe.
Deze citruspers heeft een unieke perskegel die afwisselend naar links en naar rechts draait. Hierdoor haal je zoveel mogelijk sap uit elk stukje fruit. Zo verspil je niks en geniet je optimaal van je citrusvruchten.
Met de regelbare pulpzeef bepaal je zelf hoeveel vruchtvlees je in je sap wilt. Door simpelweg aan de saphouder te draaien, maak je de opening groter of kleiner. Of je nu een lekker glad sapje voor jezelf wilt of juist een beetje pulp voor de kids, jij hebt de controle.
Alle onderdelen van deze Braun citruspers zijn ontworpen voor eenvoudige reiniging. Ze zijn vaatwasserbestendig, zodat je na het sap maken snel klaar bent en weer kunt genieten van je frisse drankje zonder gedoe met schoonmaken.
Deze MPZ 9 is voorzien van een antislip bodem voor stevige stand op je aanrecht, een stofdeksel om je pers schoon te houden en een handige snoeropbergmogelijkheid. Daarnaast is het apparaat BPA-vrij en geschikt voor zowel links- als rechtshandigen. Veilig, praktisch en gebruiksvriendelijk!
๐โก
Wacht niet langer en haal deze Braun MPZ 9 elektrische citruspers in huis voor de lekkerste verse sappen elke dag!
| Aanvullende functies | Stofdeksel | Links- en rechtshandig | Regelbare pulpzeef | Vaatwasmachine bestendig |
| Anti drup | Nee |
| Bodem met antislip | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| BPA-vrij | Ja |
| Capaciteit sap reservoir | 0 l |
| Capaciteit pulp bak | 0 l |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | MPZ9 |
| Snoerlengte | 0.85 m |
| Koord opslagruimte | Ja |
| Directe sap afvoer | Nee |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Met maatverdeling | Ja |
| Introductie | 2005 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Links en rechts draaiende sapcentrifuge top | Ja |
| Verpakking lengte | 259 mm |
| Fabrikant Adres | Minervum 7032, 4817 ZL Breda |
| Elektronisch adres fabrikant | info.nl@delonghigroup.com |
| Fabrikant Naam | De'Longhi Group Benelux S.A. |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal perskegel | Kunststof |
| Model | MPZ9 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0X64161739 |
| Aantal snelheden | 1 |
| Vermogen | 20 W |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Product gewicht | 0.9 kg |
| Product breedte | 22 cm |
| Verwijderbare juice reservoir | Ja |
| Verwijderbare pulp container | Ja |
| Bediening | Handmatig |
| Type snelheid | 1 snelheid |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 1171 g |
| Verpakkingsinhoud | Elektrische citruspers en handleiding |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Pershendel | Nee |
| Beschermkap | Ja |
Braun biedt een breed scala aan producten die duurzaamheid en innovatie combineren. Ontdek de belangrijkste productgroepen die jouw leven makkelijker en milieuvriendelijker maken.
Met Braun kies je voor producten die zowel jou als de planeet een stapje verder helpen. ๐ฟ
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie