Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Braun Series 7 71-N7200cc is het elektrische scheerapparaat dat zich aanpast aan jouw baard. Dankzij de innovatieve AutoSense-technologie meet het apparaat de dichtheid van je baard en past het de kracht aan, zodat je bij elke scheerbeurt meer haar verwijdert. Dit zorgt voor een efficiënte en gladde scheerervaring, zelfs op lastige plekken dankzij de 360° flexibele scheerkop.
Of je nu liever nat of droog scheert, dit scheerapparaat kan het allebei. Het is 100% waterbestendig (IP67-certificering), dus je kunt het veilig onder de douche gebruiken of snel even droog scheren. De ingebouwde precisietrimmer helpt je ook bij het netjes bijwerken van snor en bakkebaarden. Zo houd je altijd die scherpe look.
Met de krachtige Li-Ionbatterij geniet je tot wel 3 weken van een scheerbeurt (50 minuten gebruikstijd) zonder opladen. Heb je haast? Dan laadt het apparaat in slechts 5 minuten genoeg op voor één volledige scheerbeurt. Je krijgt er ook een handig oplaadstation bij, een reisetui en een SmartCare Center met reinigingspatroon om je scheerapparaat in topconditie te houden.
⚡🪒
Wacht niet langer en ervaar hoe makkelijk en comfortabel scheren kan zijn met de Braun Series 7 71-N7200cc!
| Meegeleverde accessoires | Precisietrimmer, Reinigingsstation, Reinigingsborsteltje, Reinigingscartridge |
| Instelbare scheerstanden | Nee |
| Ook geschikt voor hoofdhaar | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Batterij indicator | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verwisselbare scheerkoppen | Ja |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Schoonmaak indicator | Ja |
| Reinigingsstation | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Verbinden met de app | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Batterij duur | 50 minuten |
| eWaste | Ja |
| Flexibele scheerkop | Ja |
| Geslacht | Mannen |
| Verpakking hoogte | 158 mm |
| Met display | Nee |
| Geintegreerde precisietrimmer | Nee |
| IP-certificering | IP67 (volledig stofdicht en dompeldicht) |
| Type baardgroei | Middel, Licht |
| Soort oplader | Oplaadstation |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
| Verpakkingstaal | Engels, Frans, Nederlands |
| Verpakking lengte | 248 mm |
| Fabrikant Adres | Sulzbacher Str. 40, 65824 Schwalbach am Taunus |
| Elektronisch adres fabrikant | pgbnlconsumercare.im@pg.com |
| Fabrikant Naam | Procter & Gamble |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal messen | Roestvrij staal |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4210201433842 |
| Aantal mesjes / scheerringen | 3 |
| Voedingstype | Accu |
| Druksensoren | Nee |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| Vervangingsindicator kop of blad | Ja |
| Spoelbaar | Ja |
| Zelfslijpende messen | Nee |
| Verkoelend element | Nee |
| Geschikt voor lichaamsdeel | Gezicht |
| Geschikt voor gevoelige huid | Ja |
| Geschikt voor nat scheren | Ja |
| Reisslot | Ja |
| Turbo feature | Nee |
| Type scheren | Scheerbladen |
| Bruikbaar tijdens laden | Nee |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | -Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 1133 g |
| Verpakkingsinhoud | Series 7 elektrisch scheerapparaat voor mannen Precisietrimmer opzetstuk SmartCare Center + reinigingspatroon Reisetui Smart plug voor automatische aanpassing aan 100-240 voltage Reinigingsborsteltje |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Draadloos opladen | Nee |
Braun biedt een breed scala aan producten die duurzaamheid en innovatie combineren. Ontdek de belangrijkste productgroepen die jouw leven makkelijker en milieuvriendelijker maken.
Met Braun kies je voor producten die zowel jou als de planeet een stapje verder helpen. 🌿
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie