Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De GoXtreme GoXtreme Enduro Black is een krachtige actiesportcamera die je avonturen in haarscherpe beelden vastlegt. Met een resolutie van 8 megapixels en 4K Ultra HD video leg je elke actie detailrijk vast. Dankzij de WiFi-functie kun je eenvoudig je opnames delen en bedienen via je smartphone. Het 2,0 inch (5 cm) scherm maakt het makkelijk om je beelden te bekijken en instellingen aan te passen.
Deze camera wordt geleverd met een waterdichte case die tot 40 meter diep beschermt, ideaal voor duiken en watersporten. De behuizing is spatwaterdicht en bestand tegen uitdagende omstandigheden, zodat jij zonder zorgen je extreme sporten kunt filmen. De camera is uitgerust met een groothoeklens van 170 graden, waardoor je brede en dynamische beelden vastlegt.
Met de GoXtreme Enduro Black neem je niet alleen in 4K op met 30 frames per seconde, maar ook in Full HD met 60 fps voor vloeiende beelden. De camera ondersteunt diverse videostandmodi zoals slow motion, timelapse en burst mode voor meerdere foto's met รฉรฉn druk op de knop. De ingebouwde microfoon neemt stereo-audio op, zodat je ook het geluid van je avontuur meeneemt.
De camera werkt met MicroSD-kaarten tot 64 GB (niet inbegrepen) en heeft een verwisselbare lithiumbatterij van 1050 mAh, zodat je altijd door kunt filmen. Je krijgt er diverse accessoires bij, waaronder een fietshouder, helmhouder, tripod adapter en monopod adapter. De interface ondersteunt HDMI en USB 2.0 voor eenvoudig verbinden met andere apparaten.
๐ฅ๐
| AI functionaliteit | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 900 mAh |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Burstfunctie | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Koudebestendig | Nee |
| Kleur | zwart |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Stofdicht | Nee |
| eWaste | Ja |
| Draaibaar scherm | Nee |
| FPS 4K | 30 |
| FPS Full HD | 60 |
| FPS HD-ready | 30 |
| GPS | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Verpakking hoogte | 7.20 cm |
| Beeldstabilisator | Nee |
| Inclusief adapter(s) | Ja |
| Introductiejaar | 2018 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Lcd-display | Ja |
| Verpakking lengte | 24.70 cm |
| Livestream | Nee |
| Max kijkhoek horizontaal | 170 ยฐ |
| Maximum card capaciteit | 64 GB |
| Microfooningang | Ja |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Model | Easypix GoXtreme Enduro Black actiesportcamera 8 MP 4K Ultra HD Wifi |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20148 |
| NFC | Nee |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal megapixels | 2 Megapixel |
| Aantal schermen | 1 |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Foto functionaliteit | Ja |
| Voedingstype | Batterij |
| Product hoogte | 20 cm |
| Producttaal | Engels |
| Product lengte | 20 cm |
| Product breedte | 5 cm |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Verwisselbare accu | Ja |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Schokbestendig | Nee |
| Slowmotion | Ja |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Geschikt voor GoPro accessoires | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Ja |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Timelapsefunctie | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type input/output | Micro-HDMI |
| Videoresolutie | 4K |
| Vlogcamera | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen valschade, stootschade en waterschade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterdicht tot (meter) | 40 |
| Verpakkingsgewicht | 635 g |
| Verpakkingsinhoud | Fietshouder, helmhouder, orientation arms, tripod adapter, monopod adapter, batterij, USB kabel, handleiding |
| Verpakking breedte | 10.90 cm |
| WIFI | Ja |
| Wifi vereist | Ja |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie