Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Isotronic Ultrasonic XL 200 is speciaal ontworpen om muizen, ratten en ander alledaags ongedierte effectief te verjagen. Dankzij ultrasone geluidsgolven die een agressieve werking hebben op het gehoor- en zenuwsysteem van de meeste ongedierte, wordt hun leefomgeving onaangenaam gemaakt. Dit zorgt ervoor dat ze hun zoektocht naar voedsel, water en onderdak opgeven en het gebied verlaten.
De ultrasone geluidsgolven van de Ultrasonic XL 200 werken bij een geluidsdruk van ongeveer 70 tot 90 dB, wat het ongedierte afschrikt zonder schadelijk te zijn voor mensen. Hierdoor is het apparaat een diervriendelijke en veilige keuze voor in huis of op andere plekken waar je ongedierte wilt bestrijden.
Met een compacte afmeting van 15 cm hoog en 15 cm lang is de Ultrasonic XL 200 gemakkelijk te plaatsen. Het apparaat wordt geleverd in een verpakking met één stuk en is voorzien van universele handleidingen, waardoor het gebruik eenvoudig is. Bovendien bevat het product geen voedingstype en vereist het geen extra voedingsbronnen.
🐭🔊
| Kleur | Zwart |
| eWaste | Ja |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 127 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Ongediertebestrijding tegen | Knaagdieren |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| Product hoogte | 15 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 15 cm |
| Product breedte | 15 cm |
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Verpakkingsgewicht | 266 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Verpakking breedte | 111 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie