Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Xoro HSB 55 soundbar levert een indrukwekkend geluid met een gemiddeld vermogen van 20 watt. Dankzij de 2.1 audio-uitgangskanalen geniet je van heldere en krachtige audio, ideaal voor muziek, films en games. Met een signaal-ruisverhouding van 80 dB zorgt deze soundbar voor een zuivere geluidsweergave zonder storingen.
Deze soundbar ondersteunt zowel bedrade als draadloze connectiviteit via Bluetooth, waardoor je eenvoudig je apparaten kunt verbinden zonder gedoe met kabels. Daarnaast is er een USB-aansluiting en een 3,5mm mini-jack ingang aanwezig, zodat je meerdere audio bronnen kunt aansluiten. De soundbar werkt ook met geheugenkaarten van het type SDHC.
Met een slank ontwerp en een zwarte kleur past de Xoro HSB 55 soundbar in vrijwel elke woonruimte. Het compacte formaat maakt het makkelijk om de soundbar te plaatsen zonder dat het ruimte inneemt. Bovendien is het apparaat licht van gewicht (0,73 kg), wat het verplaatsen eenvoudig maakt.
De soundbar werkt zonder dat je een app nodig hebt voor de volledige functionaliteit, waardoor het gebruik heel eenvoudig is. De stroomvoorziening gebeurt via een batterij/accu, wat zorgt voor flexibiliteit in plaatsing. Bovendien is het apparaat voorzien van een CE-markering en wordt het geleverd met minimaal 24 maanden ondersteuning voor updates en een fabrieksgarantie van 1 jaar.
πΆπ
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Audio Return Channel (ARC) | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth vereist | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Samenstelling speakerset | Soundbar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Hi-Res Audio | Nee |
| Inclusief type subwoofer | Geen subwoofer |
| Type home Cinema-set | 2.1 |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 14.10 cm |
| Model | hsb55 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | XOR700730 |
| Multiroom functies | Niet van toepassing |
| Multiroom | Nee |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal HDMI-ingangen | 0 |
| Aantal HDMI-uitgangen | 0 |
| Aantal Optische uitgangen | 0 |
| Product hoogte | 50 mm |
| Product lengte | 50 mm |
| Product gewicht | 0.73 kg |
| Product breedte | 49 cm |
| Ontvangst | Geen radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| USB aansluiting | 1 |
| Spraakbesturing | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 1.18 kg |
| Verpakking breedte | 40.60 cm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Wifi vereist | Nee |
| Draadloze achterspeakers | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie