Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Mad Monkey 2000060 is een interactieve knuffelhond die speciaal ontworpen is voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze speelgoedhond brengt leven in de speelkamer door zijn interactieve functies die kinderen betrekken en vermaken.
Deze knuffelhond is niet zomaar een knuffel; hij kan zelfstandig verbinding maken met het internet en werkt samen met een speciale app die je kunt downloaden voor volledige functionaliteit. Zo blijf je verbonden en krijg je toegang tot extra functies en updates, die minimaal 12 maanden na introductie worden ondersteund.
De Mad Monkey knuffelhond heeft een opvallend formaat met een hoogte van 120 cm en een breedte en lengte van 280 cm. Hij is uitgevoerd in een warme combinatie van bruin en wit, wat hem uitnodigend en speels maakt voor kinderen. Het is een perfect knuffeldier om mee te knuffelen en mee te spelen.
๐ถ๐ฑ
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| Kleur | Bruin;Wit |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| Type dierenspeelgoed | Knuffel |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 280 cm |
| Product breedte | 280 cm |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Type vogelspeelgoed | Hangspeelgoed |
| Type dier | Hond |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie