Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sony ULT Field 1 is een compacte Bluetooth speaker die groots geluid levert, waar je ook bent. Dankzij de ULT Sound Mode (Power Sound) geniet je van een krachtig en energiek geluid met extra bas. Dit maakt jouw muziekbeleving intens en meeslepend, zelfs in een klein formaat dat gemakkelijk mee te nemen is.
Met het meegeleverde draagkoord neem je deze speaker moeiteloos mee naar buiten, het park, strand of je volgende feestje. Dankzij de 3-bands equalizer in de Sony Music Centre-app kun je het geluid helemaal naar jouw smaak aanpassen. Zo haal je het maximale uit je favoriete nummers.
Deze speaker is gebouwd om tegen een stootje te kunnen. Met een IP67-classificatie is hij volledig waterdicht, stof- en roestbestendig. Of je nu bij het zwembad bent, op het strand of in het bos, de ULT Field 1 kan het allemaal aan. Bovendien is hij schokbestendig, zodat hij ook de ruigste avonturen overleeft zonder problemen.
Met een batterijduur tot wel 12 uur luister je de hele dag non-stop naar je favoriete muziek. De speaker is licht van gewicht (650 gram) en met zijn lengte van slechts 20 cm past hij makkelijk in bijna elke tas. Hij is ontworpen om zowel horizontaal als verticaal te gebruiken, zodat je hem altijd kunt plaatsen zoals jij wilt.
Naast muziek luisteren kun je met deze speaker ook handsfree bellen dankzij de ingebouwde microfoon met Echo Cancelling technologie. Zo ben je altijd goed verstaanbaar zonder storende echo's. Het koppelen gaat snel en simpel via Bluetooth, en met de Fast Pair-functie verbind je makkelijk met Android-apparaten. Heb je een tweede ULT Field 1? Koppel ze dan samen met de Stereo Pair functie voor een breder geluidsspectrum.
🎵💧
Wacht niet langer en ervaar zelf het krachtige geluid en het gemak van de Sony ULT Field 1. Bestel hem vandaag nog!
| Koppelbaar met aantal speakers | 2 |
| App functies | Equalizer |
| Maximale batterijduur | 12 uur |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart Home Platform | Geen platform |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| IP-certificering | IP67 (volledig stofdicht en dompeldicht) |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 231 mm |
| Koppelbaar | Ja |
| Fabrikant Adres | Taurusavenue 16, 2132 LS Hoofddorp, Netherlands. |
| Elektronisch adres fabrikant | privacyoffice.SEU@sony.com |
| Fabrikant Naam | Sony Europe B.V. |
| Maximum vermogen voor opladen | 30 W |
| Model | ULT Field 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SRSULT10B.CE7 |
| Multiroom functies | Stereo paar maken, Niet van toepassing |
| Multiroom | Nee |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Totaal uitgangsvermogen | 30 W |
| Party Speaker | Nee |
| Voedingstype | Accu |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 7.70 cm |
| Product lengte | 7.60 cm |
| Product gewicht | 650 g |
| Product breedte | 20.60 cm |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Ontvangst | Geen radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| Smart | Nee |
| Smart Home basisstation | Nee |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Streaming opties | Sony Music Center |
| Spraakbesturing | Nee |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 843 g |
| Verpakkingsinhoud | Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart;Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart;Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart |
| Verpakking breedte | 96 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Sony is wereldwijd bekend om zijn innovatieve technologieën en kwalitatieve elektronica die het leven nét wat kleurrijker maken. Denk aan beeld- en geluidservaringen van topkwaliteit, waarbij duurzaamheid ook steeds meer in de spotlight komt. Sony streeft ernaar om de nieuwste technologieën te ontwikkelen met respect voor de planeet, zonder in te boeten op prestaties. 🌍
Met Sony haal je producten in huis die ontworpen zijn voor langdurig gebruik, van duurzame materialen, en gemaakt met oog voor de toekomst. Of het nu gaat om een nieuwe Sony televisie of een Sony koptelefoon, de producten zijn gebouwd om indruk te maken én om mee te gaan. Sony’s toewijding aan kwaliteit en innovatie betekent dat je altijd kunt rekenen op haarscherp beeld, diepe bas en krachtige prestaties.
Of je nu een Sony koptelefoon aanschaft voor die ultieme luisterervaring, of een Sony televisie voor de filmavonden thuis, Sony helpt je om bewust te kiezen zonder in te leveren op kwaliteit. Met oog voor duurzaamheid en een frisse blik op technologie, is Sony de partner voor iedereen die kiest voor innovatie en een kleurrijker leven.
Ontdek Sony’s toekomstgerichte producten en zet de volgende stap naar een kleurrijke leefstijl vol technologie!
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie