Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sony ULT Field 1 is een Bluetooth speaker die groots geluid levert in een klein, draagbaar jasje. Met zijn krachtige woofer en tweeter, aangevuld met twee passieve radiatoren, geniet je van een rijk en gedetailleerd geluid met extra diepe bas. De unieke ULT Sound Mode (Power Sound) zorgt met één druk op de knop voor een energiek, versterkt geluid dat je muziek tot leven brengt. Via de Sony Music Centre-app pas je de 3-bands equalizer aan naar jouw persoonlijke voorkeur, zodat je altijd het perfecte geluid hebt.
Of je nu op het strand bent of in het bos, de ULT Field 1 kan tegen een stootje. Dankzij de IP67-classificatie is deze speaker volledig waterdicht, stofdicht en roestbestendig. Geen zorgen meer bij een onverwachte regenbui of zand op het strand. Ook is hij schokbestendig, zodat hij jouw actieve levensstijl moeiteloos bijhoudt.
Met een gewicht van slechts 650 gram en een lengte van 20 cm is deze speaker ideaal om mee te nemen. Het meegeleverde draagkoord maakt het nog makkelijker om hem aan je tas te hangen of vast te houden. Dankzij de 12 uur batterijduur luister je de hele dag onafgebroken naar je favoriete nummers. De speaker werkt zowel horizontaal als verticaal, zodat je altijd het beste geluid hebt, waar je ook bent.
Naast muziek luisteren, kun je met de ingebouwde microfoon ook handsfree bellen met echo-cancelling technologie. Dit zorgt voor heldere gesprekken zonder storende geluiden. Het koppelen met je telefoon gaat snel en eenvoudig, vooral met Android-toestellen dankzij Fast Pair. Heb je een tweede ULT Field 1? Dan verbind je ze met de Stereo Pair functie voor een nog krachtiger geluid.
🔊🎒
Wacht niet langer en neem deze veelzijdige Sony ULT Field 1 mee voor jouw volgende avontuur!
| Koppelbaar met aantal speakers | 2 |
| App functies | Equalizer |
| Maximale batterijduur | 12 uur |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Off White |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon, Google Assistant |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| IP-certificering | IP67 (volledig stofdicht en dompeldicht) |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Koppelbaar | Ja |
| Fabrikant Adres | Taurusavenue 16, 2132 LS Hoofddorp, Netherlands. |
| Elektronisch adres fabrikant | privacyoffice.SEU@sony.com |
| Fabrikant Naam | Sony Europe B.V. |
| Maximum vermogen voor opladen | 30 W |
| Model | ULT Field 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SRSULT10W.CE7 |
| Multiroom functies | Stereo paar maken, Niet van toepassing |
| Multiroom | Ja |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Totaal uitgangsvermogen | 30 W |
| Party Speaker | Nee |
| Voedingstype | Accu |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 7.70 cm |
| Product lengte | 7.60 cm |
| Product gewicht | 650 g |
| Product breedte | 20.60 cm |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Ontvangst | Geen radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| Smart | Ja |
| Smart Home basisstation | Nee |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Streaming opties | Sony Music Center |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 846 g |
| Verpakkingsinhoud | Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart;Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart;Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Sony is wereldwijd bekend om zijn innovatieve technologieën en kwalitatieve elektronica die het leven nét wat kleurrijker maken. Denk aan beeld- en geluidservaringen van topkwaliteit, waarbij duurzaamheid ook steeds meer in de spotlight komt. Sony streeft ernaar om de nieuwste technologieën te ontwikkelen met respect voor de planeet, zonder in te boeten op prestaties. 🌍
Met Sony haal je producten in huis die ontworpen zijn voor langdurig gebruik, van duurzame materialen, en gemaakt met oog voor de toekomst. Of het nu gaat om een nieuwe Sony televisie of een Sony koptelefoon, de producten zijn gebouwd om indruk te maken én om mee te gaan. Sony’s toewijding aan kwaliteit en innovatie betekent dat je altijd kunt rekenen op haarscherp beeld, diepe bas en krachtige prestaties.
Of je nu een Sony koptelefoon aanschaft voor die ultieme luisterervaring, of een Sony televisie voor de filmavonden thuis, Sony helpt je om bewust te kiezen zonder in te leveren op kwaliteit. Met oog voor duurzaamheid en een frisse blik op technologie, is Sony de partner voor iedereen die kiest voor innovatie en een kleurrijker leven.
Ontdek Sony’s toekomstgerichte producten en zet de volgende stap naar een kleurrijke leefstijl vol technologie!
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie