Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sony ULT Field 1 is een compacte Bluetooth speaker die groots geluid levert dankzij de unieke ULT Sound Mode (Power Sound). Met een krachtige woofer, tweeter en dubbele passieve radiatoren brengt deze speaker een energiek en diep geluid. Activeer eenvoudig de ULT-modus via de knop op de speaker of via de Sony Music Centre-app en pas het geluid aan met de 3-bands equalizer naar jouw eigen smaak.
Deze speaker is ideaal voor buitengebruik. Dankzij de IP67-classificatie is hij volledig waterdicht, stof- en roestbestendig. Of je nu op het strand bent of in een bosrijke omgeving, de ULT Field 1 kan tegen een stootje en blijft gewoon spelen, zelfs als hij nat wordt. Ook is hij schokbestendig, zodat je zonder zorgen kunt genieten van je muziek.
Met een gewicht van minder dan 700 gram en een lengte van 20 cm neem je deze speaker overal mee naartoe. Het meegeleverde draagkoord maakt het nog makkelijker om hem op te hangen of te dragen. Je kunt de speaker zowel horizontaal als verticaal gebruiken. De batterij gaat tot wel 12 uur mee, genoeg voor een hele dag muziekplezier zonder opladen.
De ingebouwde microfoon met echo-cancelling technologie zorgt ervoor dat je ook handsfree kunt bellen zonder storende geluiden. Dankzij Bluetooth en Fast Pair verbind je razendsnel met je Android apparaat. Heb je twee ULT Field 1 speakers? Koppel ze eenvoudig samen voor een krachtig stereogeluid via de Stereo Pair functie.
🔊🌧️
Wacht niet langer en neem de Sony ULT Field 1 mee voor jouw volgende avontuur. Bestel 'm vandaag nog!
| Koppelbaar met aantal speakers | 2 |
| App functies | Equalizer |
| Maximale batterijduur | 12 uur |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Forest Gray |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| IP-certificering | IP67 (volledig stofdicht en dompeldicht) |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Koppelbaar | Ja |
| Fabrikant Adres | Taurusavenue 16, 2132 LS Hoofddorp, Netherlands. |
| Elektronisch adres fabrikant | privacyoffice.SEU@sony.com |
| Fabrikant Naam | Sony Europe B.V. |
| Maximum vermogen voor opladen | 30 W |
| Model | ULT Field 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SRSULT10H.CE7 |
| Multiroom functies | Stereo paar maken |
| Multiroom | Ja |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Totaal uitgangsvermogen | 30 W |
| Party Speaker | Nee |
| Voedingstype | Accu |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 7.70 cm |
| Product lengte | 7.60 cm |
| Product gewicht | 650 g |
| Product breedte | 20.60 cm |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Ontvangst | Geen radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| Smart | Nee |
| Smart Home basisstation | Nee |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Streaming opties | Sony Music Center |
| Spraakbesturing | Nee |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 840 g |
| Verpakkingsinhoud | Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart;Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart;Meegeleverde kabels:USB Type-C;Snelstartgids;Garantiekaart |
| Verpakking breedte | 107 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Sony is wereldwijd bekend om zijn innovatieve technologieën en kwalitatieve elektronica die het leven nét wat kleurrijker maken. Denk aan beeld- en geluidservaringen van topkwaliteit, waarbij duurzaamheid ook steeds meer in de spotlight komt. Sony streeft ernaar om de nieuwste technologieën te ontwikkelen met respect voor de planeet, zonder in te boeten op prestaties. 🌍
Met Sony haal je producten in huis die ontworpen zijn voor langdurig gebruik, van duurzame materialen, en gemaakt met oog voor de toekomst. Of het nu gaat om een nieuwe Sony televisie of een Sony koptelefoon, de producten zijn gebouwd om indruk te maken én om mee te gaan. Sony’s toewijding aan kwaliteit en innovatie betekent dat je altijd kunt rekenen op haarscherp beeld, diepe bas en krachtige prestaties.
Of je nu een Sony koptelefoon aanschaft voor die ultieme luisterervaring, of een Sony televisie voor de filmavonden thuis, Sony helpt je om bewust te kiezen zonder in te leveren op kwaliteit. Met oog voor duurzaamheid en een frisse blik op technologie, is Sony de partner voor iedereen die kiest voor innovatie en een kleurrijker leven.
Ontdek Sony’s toekomstgerichte producten en zet de volgende stap naar een kleurrijke leefstijl vol technologie!
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie