Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sharp ESNDB914CWDBX was-droogcombinatie is ontworpen met een royale capaciteit van 9 kg wassen en 6 kg drogen. Hierdoor is hij ideaal voor gezinnen die veel kleding in één keer willen verwerken. Dankzij de grote deuropening pak je je was gemakkelijk in en uit zonder gedoe. Met een toerental van 1400 toeren per minuut wordt je was bovendien snel en efficiënt centrifugeert, zodat je minder lang hoeft te wachten.
Deze was-droogcombinatie heeft een slimme Eco-logic technologie die automatisch de wastijd aanpast als je minder dan een halve lading wast. Dit bespaart niet alleen energie, maar ook water. De machine heeft energielabel A voor wassen en D voor wassen en drogen, waardoor je minder verbruikt en je rekening vriendelijk blijft. Bovendien is hij voorzien van een waterbeveiliging tegen overstromingen, zodat je met een gerust hart kunt wassen.
Heb je haast? Met het Rapid Wash programma was je in slechts 15 minuten op 30 graden een kleine lading. En met Quick Wash en Dry kun je zelfs binnen 29 minuten een complete was- en droogbeurt doen. Voor mensen met allergieën is er het Allergy Safe-programma, dat veel voorkomende allergenen en bacteriën uit je was verwijdert. Zo geniet je altijd van frisse, schone kleding die ook nog eens vriendelijk is voor je huid.
Het overzichtelijke LED-display houdt je op de hoogte van de voortgang, zodat je precies weet wanneer je was klaar is. Je kunt de was ook tot 23 uur van tevoren programmeren met de timerfunctie, wat handig is als je een druk schema hebt. De machine heeft een kinderslot voor extra veiligheid en een balanssysteem dat ervoor zorgt dat de trommel gelijkmatig draait, waardoor slijtage aan je kleding wordt verminderd. De speciale bubble drum beschermt je wasgoed, zodat je kleren langer mooi blijven.
🧺⚡
Wacht niet langer en ervaar het gemak van de Sharp ESNDB914CWDBX was-droogcombinatie. Bestel vandaag nog!
| Extra garantie | Geen extra garantie |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Balans systeem | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kind veilig | Ja |
| Steenkool borstel motor | Koolborstelloze motor |
| Kleur | WIT |
| Compatibel met | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Snoerlengte | 1.60 m |
| Digitale indicator resterende tijd | Ja |
| Stand display | Gekanteld |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | Nee |
| Deur maat | 33 cm |
| Droogresultaat | Klasse B |
| Duur eco-programma | 228 minuten |
| Programmaduur volledige bedrijfscyclus | 585 minuten |
| Energieverbruik alleen wassen per 100 cycli | 49 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 307 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse alleen wassen | A |
| Energie besparing | Ja |
| eWaste | Ja |
| Halve belading mogelijk | Ja, halve belading mogelijk |
| Heeft anti-kreuk fase | Ja |
| Verpakking hoogte | 88.10 cm |
| Vochtigheid sensor | Ja |
| Type waterbeveiliging | Bodemsensor, Overloopbeveiliging |
| Taal bedieningspaneel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits, Nederlands |
| Verpakking lengte | 64 cm |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | D |
| Laadvermogen wasdroger | 6 kg |
| Laadvermogen wasmachine | 9 kg |
| Fabrikant Adres | Stationsplein 45, A2-191, 3013AK, Rotterdam |
| Elektronisch adres fabrikant | sharp.support@vestelholland.nl |
| Fabrikant Naam | Sharp Home Appliances ( een divisie van Vestel Holland b.v. ) |
| Materiaal tuimelaar | RVS |
| Maximum cleansing temperatuur | 90 °C |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Model | ESNDB914CWDBX |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4550556165051 |
| Geluidsniveau centrifuge | 74 |
| Geluidsniveau drogen | 64 dB |
| Geluidsniveau wassen | 53 |
| Aantal instellingen | 15 |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Positie deur scharnier | Links |
| Product hoogte | 84.50 cm |
| Producttaal | Nederlands |
| Product lengte | 58.20 cm |
| Product gewicht | 77 kg |
| Product breedte | 59.70 cm |
| Toerental aanpasbaar | Ja |
| Toerental centrifuge | 1400 r/min |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Slimme functie | Beladingssensor, Startuitstel |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Geluidssignaal einde wasbeurt | Ja |
| Tumbler heeft verlichting | Nee |
| Type droger | Condensdroger |
| Type droogprogramma | Wol, Delicate stoffen, Kort, Koud, Katoen, Jeans, Sportkleding, Verfrissen, Synthetisch, Beddengoed, Kreukherstellend, Overhemden, Mix, Dons, Handdoeken |
| Type wasprogramma | Handwas, Wol, Mix, Sportkleding, Beddengoed, Korte was (+/- 60 min), Koud, Opfrissen (tot 20 min), Synthetisch, Fijne was, Katoen, Anti-kreuk, Delicate stoffen, Eco 40-60, Kreukherstellend |
| Warm water verbinding | Nee |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | proff. gebruik |
| Reparatie type | On-site repair |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Wasresultaat | Klasse A |
| Waterverbruik per cyclus | 50 l |
| Waterverbruik alleen wascyclus | 50 l |
| Verpakkingsgewicht | 78 kg |
| Beladingssensor | Ja |
| Verpakkingsinhoud | was-droogcombinatie, aanvoerslang, afvoerslang en gebruikershandleiding |
| Verpakking breedte | 64.10 cm |
| Wifi vereist | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie