Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De ASUS A32 PLUS zwart is een krachtige behuizing die niet alleen je hardware beschermt, maar ook zorgt voor een coole uitstraling dankzij de ingebouwde RGB verlichting. Deze behuizing ondersteunt ATX, micro ATX en Mini-ITX moederborden, waardoor hij geschikt is voor allerlei soorten builds, van compacte tot grotere systemen.
Met plaats voor maximaal twee 3.5" harde schijven en ondersteuning voor 2.5" SSD's, biedt deze behuizing voldoende opslagopties. Het slimme kabelmanagement zorgt voor een opgeruimde binnenkant, wat de luchtstroom ten goede komt. Daarnaast is er ruimte voor maximaal zeven ventilatoren (1 achter, 3 aan de zijkant en 3 boven), en een radiator tot 120 mm. Zo blijft je systeem koel, zelfs tijdens intensief gamen.
De ASUS A32 PLUS heeft een zijraam van gehard glas waardoor je trots je hardware kunt showen. Het anti-stoffilter houdt je pc schoon en verlengt de levensduur van je onderdelen. Voor snelle connectiviteit zijn er twee USB 3.0 poorten en een USB-C poort aanwezig aan de voorkant. Let op: voeding is niet inbegrepen, dus kies zelf de voeding die bij jouw setup past.
๐ปโจ
Wacht niet langer en upgrade je pc met deze stijlvolle en functionele behuizing van ASUS!
| Kabelmanagement | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Stoffilter | Ja |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| Maximum diameter radiator | 120 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 165 cm |
| Maximum lengte videokaart | 420 cm |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans zijkant | 3 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 3 |
| Model | ASUS A32 PLUS Zwart |
| Moederbord form factor | ATX |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90DC00S0-B19000 |
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Type aansluiting | USB-C, USB 3.0, USB 3.1 |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Inclusief voeding | Nee |
Asus staat bekend om zijn hoogwaardige elektronica die niet alleen innovatief, maar ook duurzaam is. Van laptops tot randapparatuur, Asus combineert geavanceerde technologie met milieuvriendelijke productieprocessen. Dit maakt het merk ideaal voor iedereen die bewust kiest voor producten die bijdragen aan een groenere wereld.
Of je nu op zoek bent naar een krachtige laptop voor werk en studie of naar accessoires die jouw setup compleet maken, Asus heeft een breed assortiment. Denk bijvoorbeeld aan een Asus laptop voor moeiteloze prestaties of een Asus toetsenbord voor ultiem comfort.
Met Asus kies je niet alleen voor kwaliteit, maar ook voor een stijlvol design. Of het nu gaat om hun laptops of accessoires, Asus-producten passen in elk interieur en tillen jouw werkplek naar een hoger niveau.
Wil jij ook genieten van technologie die rekening houdt met de toekomst? Ontdek ons volledige aanbod van Asus-producten en ervaar hoe innovatie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie