Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
| Aanvullende functies | Anti-stof filter |
| Kabelmanagement | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Bruin |
| Stoffilter | Ja |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Verpakking hoogte | 350 mm |
| Verpakking lengte | 720 mm |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Elektronisch adres fabrikant | privacy@asus.com |
| Fabrikant Naam | ASUS Computer Benelux B.V. |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum diameter radiator | 120 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 185 cm |
| Maximum lengte videokaart | 440 cm |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans voorzijde | 2 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 3 |
| Model | ASUS ProArt PA602 Wood Edition Retro Brown - Metal Panel Midi Tower Bruin |
| Moederbord form factor | ATX |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90DC00J8-B09010 |
| Aantal 2.5 inch bays | 8 |
| Aantal 3.5 inch bays | 4 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Type aansluiting | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Midi-Tower |
| Verpakkingsgewicht | 20000 g |
| Verpakking breedte | 660 mm |
| Inclusief fancontroller | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
Asus staat bekend om zijn hoogwaardige elektronica die niet alleen innovatief, maar ook duurzaam is. Van laptops tot randapparatuur, Asus combineert geavanceerde technologie met milieuvriendelijke productieprocessen. Dit maakt het merk ideaal voor iedereen die bewust kiest voor producten die bijdragen aan een groenere wereld.
Of je nu op zoek bent naar een krachtige laptop voor werk en studie of naar accessoires die jouw setup compleet maken, Asus heeft een breed assortiment. Denk bijvoorbeeld aan een Asus laptop voor moeiteloze prestaties of een Asus toetsenbord voor ultiem comfort.
Met Asus kies je niet alleen voor kwaliteit, maar ook voor een stijlvol design. Of het nu gaat om hun laptops of accessoires, Asus-producten passen in elk interieur en tillen jouw werkplek naar een hoger niveau.
Wil jij ook genieten van technologie die rekening houdt met de toekomst? Ontdek ons volledige aanbod van Asus-producten en ervaar hoe innovatie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie