Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sony ICF-C1 wekkerradio zorgt ervoor dat jij iedere ochtend ontspannen wakker wordt. Dankzij het AM- en FM-bereik luister je naar je favoriete radiostation, zodat je de dag energiek en vrolijk begint. Geen saaie pieptoon, maar muziek of het nieuws dat jij fijn vindt.
Met deze wekkerradio kun je kiezen uit meerdere alarmsoorten: een regulier alarm, een radioalarm of zelfs een zomeralarm. Zo past het alarm zich aan jouw wensen en seizoen aan. En als je nog even wilt blijven liggen, gebruik dan de handige snooze functie die je extra tijd geeft zonder zorgen over te laat komen.
De Sony ICF-C1 heeft een helder wit design dat in vrijwel elke slaapkamer past. De datumweergave geeft je snel inzicht in de dag, en met de dimfunctie pas je gemakkelijk de helderheid aan zodat het licht je niet stoort als je nog wilt slapen. Deze compacte en lichte wekkerradio (520 gram) werkt op een accu en is eenvoudig te bedienen, zonder gedoe met apps of ingewikkelde instellingen.
โฐ๐ป
Wacht niet langer, haal vandaag nog deze betrouwbare wekkerradio in huis en start je dag op jouw manier!
| Wekker opties | Meervoudig alarm |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Audio input | Geen |
| Accu/batterij model | Knoopcel |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| CE markering | Zichtbaar |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Kleur | Wit |
| Afspelen van | Radio |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Datumaanduiding | Dag |
| Equalizer | Nee |
| eWaste | Ja |
| Fan Merchandise | Nee |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Introductiemaand | April |
| Introductiejaar | 2021 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Lcd-display | Nee |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| Fabrikant Adres | Sony Europe B.V.,Kemperplatz 1,10785,Berlin,DE,info@sony.de |
| Elektronisch adres fabrikant | info@sony.de |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Rond en om het huis |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Model | 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SONY_781179 |
| NFC | Nee |
| Aantal wektijden | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Type stroomaansluiting | Accu |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 10.20 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 10.10 cm |
| Product gewicht | 520 g |
| Product breedte | 10.10 cm |
| Radiogestuurde tijdsaanduiding | Nee |
| Ontvangst | FM radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Plafondprojectie | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Audio over USB | Nee |
| USB-poort | Nee |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 646 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Wifi vereist | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
Sony is wereldwijd bekend om zijn innovatieve technologieรซn en kwalitatieve elektronica die het leven nรฉt wat kleurrijker maken. Denk aan beeld- en geluidservaringen van topkwaliteit, waarbij duurzaamheid ook steeds meer in de spotlight komt. Sony streeft ernaar om de nieuwste technologieรซn te ontwikkelen met respect voor de planeet, zonder in te boeten op prestaties. ๐
Met Sony haal je producten in huis die ontworpen zijn voor langdurig gebruik, van duurzame materialen, en gemaakt met oog voor de toekomst. Of het nu gaat om een nieuwe Sony televisie of een Sony koptelefoon, de producten zijn gebouwd om indruk te maken รฉn om mee te gaan. Sonyโs toewijding aan kwaliteit en innovatie betekent dat je altijd kunt rekenen op haarscherp beeld, diepe bas en krachtige prestaties.
Of je nu een Sony koptelefoon aanschaft voor die ultieme luisterervaring, of een Sony televisie voor de filmavonden thuis, Sony helpt je om bewust te kiezen zonder in te leveren op kwaliteit. Met oog voor duurzaamheid en een frisse blik op technologie, is Sony de partner voor iedereen die kiest voor innovatie en een kleurrijker leven.
Ontdek Sonyโs toekomstgerichte producten en zet de volgende stap naar een kleurrijke leefstijl vol technologie!
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie