Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sharp DR-P420BL uit de Tokyo lijn is een uiterst compacte en moderne draagbare radio in een frisse blauwe kleur. Dankzij het kleine formaat neem je deze radio overal mee naartoe, zonder gedoe. Of je nu thuis bent, in het park, of onderweg, deze radio past altijd in je tas of rugzak.
Met deze radio geniet je van kristalheldere radio dankzij DAB+ en FM ontvangst. Daarnaast kun je via Bluetooth 5.0 ook eenvoudig muziek streamen vanaf je telefoon of tablet. Zo luister je altijd naar wat jij wilt, zonder gedoe met kabels.
Het dimbare display toont alle belangrijke informatie, zoals zender en tijd, en is gemakkelijk af te lezen. Met 20 voorkeuzezenders heb je snel toegang tot jouw favoriete stations. De automatische tijd- en datuminstelling zorgt dat je altijd op tijd bent. Handige extra's zoals een alarm en sleepfunctie maken dit apparaat ideaal voor elke dag.
Gebruik de meegeleverde USB naar micro-USB kabel om de radio op te laden via een adapter (niet inbegrepen). Geen stopcontact in de buurt? Geen probleem! Met vier AA-batterijen geniet je tot wel 16 uur draadloos luisterplezier. Zo ben je altijd voorbereid, waar je ook bent.
π΅π»
Ben jij klaar om overal en altijd van jouw favoriete radio en muziek te genieten? Bestel de Sharp DR-P420BL nu en luister waar je wilt!
| Audio input | Geen |
| Accu/batterij model | AA |
| Maximale batterijduur | 16 uur |
| Accu-platform | Geen accu-platform |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 0 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Afspelen van | Radio, Bluetooth |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Equalizer | Nee |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Type radio | Draagbare radio |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Lcd-display | Ja |
| Verpakking lengte | 201 mm |
| Fabrikant Adres | Ostaszewo 57B, 87-148, Lysomice, Polen |
| Elektronisch adres fabrikant | service.nl@sharpconsumer.eu |
| Fabrikant Naam | Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. |
| Model | P420 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DR-P420BL |
| NFC | Nee |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Voorkeurzenders | 20 |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 W |
| Voedingstype | Batterij, Adapter/ lichtnet |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 90 mm |
| Product lengte | 53 mm |
| Product gewicht | 0.40 kg |
| Product breedte | 174 mm |
| Ontvangst | FM radio, DAB + radio |
| Oplaadbaar | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Sleep timer | Ja |
| Stereogeluid | Nee |
| Geschikt voor kinderen | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Stijl radio | Modern |
| Audio over USB | Nee |
| USB-poort | Micro-USB |
| Voltage | 5 V |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikers- fouten en/of schade |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 590 g |
| Verpakkingsinhoud | DR-P420(PK), USB naar micro-USB kabel en gebruikershandleiding |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Met dimfunctie | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie