Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Sharp DR-P420WH uit de Tokyo-lijn is een super compacte en moderne draagbare radio die je overal mee naartoe neemt. Dankzij het strakke witte design en het lichte gewicht van slechts 400 gram past deze radio perfect in elke ruimte of tas. Of je nu thuis bent, op kantoor, of onderweg, je geniet altijd van je favoriete radiostations.
Met deze radio ben je helemaal klaar voor de toekomst van radio luisteren. De Sharp DR-P420WH ondersteunt DAB+, DAB en FM ontvangst, zodat je altijd heldere en storingsvrije radiozenders ontvangt. Daarnaast stream je eenvoudig muziek vanaf je telefoon via de nieuwste Bluetooth 5.3 technologie, zonder gedoe met kabels.
Deze radio is niet alleen veelzijdig qua ontvangst, maar ook praktisch in gebruik. Het dimbare display toont belangrijke informatie zoals zendernaam en tijd. Met 20 voorkeuzezenders heb je jouw favoriete stations snel bij de hand. Automatische tijd- en datuminstelling, een alarm en een sleepfunctie maken het apparaat ook ideaal voor gebruik in de slaapkamer of keuken. Voeding gaat via USB (kabel meegeleverd) of vier AA-batterijen, zodat je ook zonder stopcontact geniet van muziek.
De Sharp DR-P420WH combineert gebruiksgemak met een modern uiterlijk en veelzijdige ontvangstmogelijkheden. Het compacte formaat, het heldere display en de handige functies zorgen ervoor dat je nooit meer zonder je favoriete muziek zit. Perfect voor iedereen die op zoek is naar een draagbare radio met de nieuwste technologieën en extra's zoals Bluetooth streaming en een alarmfunctie.
🎵📻
Bestel nu en neem jouw favoriete muziek overal mee naartoe!
| Audio input | Geen |
| Accu/batterij model | AA |
| Maximale batterijduur | 16 uur |
| Accu-platform | Geen accu-platform |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 0 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Kleur | Wit |
| Afspelen van | Radio, Bluetooth |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Equalizer | Nee |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Type radio | Draagbare radio |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Lcd-display | Ja |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| Fabrikant Adres | Ostaszewo 57B, 87-148, Lysomice, Polen |
| Elektronisch adres fabrikant | service.nl@sharpconsumer.eu |
| Fabrikant Naam | Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. |
| Model | P420 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DR-P420WH |
| NFC | Nee |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Voorkeurzenders | 20 |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 W |
| Voedingstype | Batterij, Adapter/ lichtnet |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 90 mm |
| Product lengte | 69 mm |
| Product gewicht | 0.40 kg |
| Product breedte | 174 mm |
| Ontvangst | FM radio, DAB + radio |
| Oplaadbaar | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Sleep timer | Ja |
| Stereogeluid | Nee |
| Geschikt voor kinderen | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Stijl radio | Modern |
| Audio over USB | Nee |
| USB-poort | Micro-USB |
| Voltage | 5 V |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikers- fouten en/of schade |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 599 g |
| Verpakkingsinhoud | DR-P420(PK), USB naar micro-USB kabel en gebruikershandleiding |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Met dimfunctie | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie