Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Panasonic WES9064Y1361 Innerblade is speciaal ontworpen voor de modellen ES8813, ES8078, ES8044 en ES8043. Dit zwarte kunststof mesje zorgt voor een scherpe en precieze scheerbeurt, waardoor je altijd een glad resultaat behaalt.
Met een verpakking van slechts 4 mm hoog en een gewicht van 15 gram is deze innerblade compact en licht. Het stevige kunststof materiaal garandeert duurzaamheid, zodat je lang plezier hebt van je vervangmesje.
Deze innerblade wordt geleverd per stuk en is makkelijk te monteren. Panasonic staat bekend om zijn kwaliteit en betrouwbaarheid, waardoor je verzekerd bent van een perfect passend onderdeel dat je scheerapparaat optimaal laat functioneren.
โ๏ธ๐ง
Wacht niet langer en geef je scheerapparaat een nieuwe scherpe innerblade voor het beste scheerresultaat!
| Kleur | zwart |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakkingstaal | Duits |
| Verpakking lengte | 171 mm |
| Fabrikant Adres | Hagenauer Straรe 43 Hessen Wiesbaden 65203 (Telefoonnummer 0034609009336) |
| Elektronisch adres fabrikant | jordi.rincon@eu.panasonic.com |
| Fabrikant Naam | Panasonic Marketing Europe GmbH |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WES9064 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 15 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Verpakking breedte | 98 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie