Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met het praktische Panasonic Combo Pack WES9011 krijg je een set bestaande uit een scheerblad en een kling. Deze combinatie zorgt ervoor dat je scheerapparaat weer als nieuw scheert. Zo houd je je scheerbeurt comfortabel en effectief, zonder dat je een heel nieuw apparaat hoeft te kopen.
Deze set is speciaal ontworpen voor de modellen ES8807, ES8168, ES8163, ES8162 en ES8161. Dankzij de precieze pasvorm vervang je eenvoudig en snel het scheerblad en de kling, zodat je weer kunt genieten van een gladde scheerbeurt. De zwarte kleur geeft het geheel een strakke en moderne uitstraling.
Gemaakt van stevig plastic en met twee mesjes en scheerringen, levert deze set een betrouwbare scheerprestatie. Het materiaal is licht, waardoor het gemakkelijk te hanteren is en zorgt voor een fijne scheerervaring, ook bij lichte baardgroei.
πͺβ¨
Wacht niet langer en zorg dat jouw scheerapparaat weer scherp en effectief scheert. Bestel nu het Panasonic WES9011 Combo Pack bij Zazz!
| Kleur | Zwart |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Type baardgroei | Licht |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Fabrikant Adres | Panasonic Tokyo Shiodome Bld., 1β5β1 Higashi Shinbashi, Minatoβku, Tokyo 105β8301, Japan |
| Elektronisch adres fabrikant | info.business.nl@eu.panasonic.com |
| Fabrikant Naam | Panasonic Corporation |
| Materiaal | Plastic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WES9011Y1361 |
| Aantal mesjes / scheerringen | 2 |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Type scheren | Scheerbladen |
| Verpakkingsinhoud | Scheerblad Kling |
| Verpakking breedte | 0 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie