Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Panasonic WES9020Y1361 vervang je eenvoudig het scheermes en de folie van je scheerapparaat. Deze set is speciaal ontworpen voor de modellen ES8249 en ES8243, zodat je verzekerd bent van een perfecte pasvorm en optimale prestaties.
Door regelmatig te vervangen, zorg je voor een gladde scheerbeurt zonder irritatie. Dit product helpt je om het beste uit je scheerapparaat te halen, waardoor je comfortabel en efficiënt kunt scheren.
De set bestaat uit een buitenfolie en een binnenmes, beide gemaakt van duurzaam kunststof in een zwarte kleur. Dit materiaal zorgt voor een lange levensduur en een constante scherpte tijdens het gebruik. Dankzij de originele Panasonic kwaliteit ben je verzekerd van een product dat perfect aansluit op jouw scheerapparaat.
De verpakking bevat één stuk, waarmee je snel en makkelijk de oude onderdelen kunt vervangen. De afmetingen van de verpakking zijn compact, waardoor je het product makkelijk kunt opbergen of meenemen. Let erop dat dit product geen accu of batterijen bevat, het is puur een vervangingsonderdeel.
🪒🔧
Vervang nu je scheermes en folie en ervaar weer een gladde scheerbeurt!
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakkingstaal | Duits |
| Verpakking lengte | 167 mm |
| Fabrikant Adres | Hagenauer Straße 43 Hessen Wiesbaden 65203 (Telefoonnummer 0034609009336) |
| Elektronisch adres fabrikant | jordi.rincon@eu.panasonic.com |
| Fabrikant Naam | Panasonic Marketing Europe GmbH |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WES9020Y1361 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 23 g |
| Verpakkingsinhoud | Shaver outer foil and inner blade |
| Verpakking breedte | 94 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie