Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Logitech C920S Pro HD-webcam levert heldere, duidelijke en gedetailleerde beelden in levendige kleuren. Dankzij de Full HD 1080p resolutie, een glazen lens en HD-autofocus geniet je van scherp beeld, ongeacht de lichtomstandigheden. De lichtcorrectie past zich automatisch aan, zodat je altijd professioneel overkomt tijdens je Skype-gesprekken, livestreams op Facebook, YouTube of Twitch.
Geen gedoe meer met extra microfoons: de C920S heeft twee microfoons aan weerszijden van de lens die jouw stem natuurlijk en helder vastleggen. Zo klink je altijd professioneel en verstaanbaar tijdens je online meetings of streams.
Met het handige lenskapje bepaal jij wanneer je zichtbaar bent. Plaats het kapje voor de lens wanneer je de webcam niet gebruikt, zodat je privacy gewaarborgd blijft en de lens beschermd wordt tegen stof en krassen. Zo houd je de controle over je online aanwezigheid in eigen hand.
De meegeleverde Logitech Capture software maakt het maken van videocontent eenvoudig en leuk. Neem je webcamvideo en je desktopscherm tegelijk op, creĂŤer picture-in-picture beelden en pas het beeldformaat aan, ook verticaal voor mobiele content. Stream direct zonder ingewikkelde encoders en pas tijdens het streamen instellingen aan zoals witbalans, autofocus en beeldsnelheid. Ideaal voor vloggers, streamers en contentmakers die willen opvallen.
đĽđĽď¸
Wacht niet langer en zorg dat jij er altijd top uitziet en klinkt met de Logitech C920S. Bestel hem vandaag nog bij Zazz!
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Vlaamse productbeschrijving (alleen vullen indien relevant) |
De Logitech C920S Pro HD-webcam levert heldere, duidelijke en gedetailleerde beelden in levendige kleuren. De HD-autofocus en -lichtcorrectie passen zich aan de omstandigheden aan voor consequent hoge definitie, en de twee microfoons aan weerszijden van de glazen lens leggen het natuurlijke geluid van uw stem vast. Het gezichtsveld van 78 graden is breed genoeg voor twee mensen. Het lenskapje geeft je controle over wat jij laat zien en beschermt de lens. Of je nu een belangrijk Skype-gesprek moet voeren of wilt livestreamen op Facebook, Youtube of Twitch, de C920 zorgt ervoor dat je indruk maakt.Video-opname en -gesprekken in Full HD 1080pEen glazen lens en Full HD zorgen ervoor dat jouw opgenomen video's helder en levendig van kleur zijn. Ook beschikt de over een HD-autofocus en -lichtcorrectie, hiermee is het beeld altijd scherp in elke omgeving. Stereo-audio met twee microfoonsMet de Logitech C920S heb je geen extra microfoon nodig, er zitten namelijk twee microfoons naast de lens voor kwalitatieve audio. PrivacyOp de webcam zit een lenskapje. Gebruik je de webcam niet, kan je het lenskapje voor de lens plaatsen om jouw privacy en de lens te beschermen. Logitech Capture softwareLogitech Capture Software vereenvoudigt het maken van videocontent voor jouw als streamer of vlogger. Leg de webcamvideo en je desktopscherm vast, of twee webcams tegelijkertijd voor het maken van picture-in-picture inhoud. Gebruik vervolgens Capture om picture-in-picture te regelen frames. Je kan ook jouw videos optimaliseren voor mobile, door op te nemen in 9:16 formaat (verticaal). Stream rechtstreeks van je webcam zonder dat je het hebt gedaan om een ââcomplexe encoder te gebruiken. Je houdt toegang tot alle bewerkingen en aanpassingsopties in software tijdens jouw stream. Selecteer uw gezichtsveld, beeldverhouding en opnameresolutie. Gevorderde gebruikers kunnen ook de witbalans aanpassen, autofocus en beeldsnelheid. Pakketinhoud ⢠Webcam met draad van 1,5 meter ⢠Lenskapje ⢠Handleiding ⢠2 jaar fabrieksgarantie en volledige productondersteuning |
| Vlaamse producttitel (alleen vullen indien relevant) | Logitech C920s - HD Pro Webcam |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Kabellengte | 1.50 m |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Introductiejaar | 2019 |
| Type cadeau | Altijd-goed-cadeau |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingstaal | Engels |
| Verpakking lengte | 117 mm |
| Fabrikant Adres | Jade 108, 3316LJ Dordrecht NL |
| Elektronisch adres fabrikant | info@tradinq.nl |
| Fabrikant Naam | Logitech |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Model | C920S |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 960-001252 |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Geschikt voor streaming | Ja |
| Voedingstype | USB |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Ja |
| Sensor/Pixel Numbers | 3 Megapixel |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Systeemeisen |
⢠WindowsŽ 10 of later, WindowsŽ 8, WindowsŽ 7 ⢠Werkt in UVC-modus (USB Video Device Class) met ondersteunde clients voor videobellen: ⢠macOS 10.10 of later ⢠Chrome OS⢠⢠Android v 5.0 of hoger ⢠USB-poort ⢠Internettoegang |
| Type input/output | USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Webcam-productopties | Lichtbijstelling, Interne microfoon, Zoomfunctie, Monitorclip, Autofocus |
| Verpakkingsgewicht | 295 g |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
Logitech is een wereldwijd gerenommeerd merk dat hoogwaardige technologieproducten ontwikkelt, zoals toetsenborden, muizen, webcams en gamingaccessoires. Met een focus op innovatie en gebruiksgemak biedt Logitech oplossingen die perfect aansluiten bij je behoeften, of je nu thuiswerkt, gamet of gewoon wilt genieten van multimedia.
Logitech zet zich in voor duurzaamheid door gerecyclede kunststoffen en energiezuinige technologieĂŤn te gebruiken. Het merk werkt aan milieuvriendelijke verpakkingen en heeft ambitieuze doelstellingen om de CO2-uitstoot te verminderen. Met Logitech kies je voor hoogwaardige producten die ook bijdragen aan een groenere toekomst.
Wil jij je werkplek, gamingervaring of multimedia-ervaring verbeteren met slimme en duurzame technologie? Bekijk ons assortiment Logitech-producten en ontdek hoe Logitech jouw dagelijkse leven makkelijker maakt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie