Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Logitech Zone Vibe kies je voor een lichtgewicht draadloze koptelefoon die perfect is om de hele werkdag te dragen. De verstelbare hoofdband zorgt voor een pasvorm die jij prettig vindt, zodat jij je kunt focussen op wat echt telt: je werk en je gesprekken. Dankzij het moderne ontwerp zie je er ook nog eens professioneel uit, of je nu op kantoor bent of thuiswerkt.
De Zone Vibe is uitgerust met 40 mm speakerdrivers die zorgen voor een rijke bas en heldere hoge tonen. Of je nu in een videogesprek zit of even naar muziek luistert, het geluid is altijd scherp en vol. De ruisonderdrukkende microfoon gebruikt geavanceerde technologie om jouw stem duidelijk te laten horen, terwijl achtergrondgeluiden worden weggefilterd. Zo houd je je gesprekken professioneel en storingsvrij.
Deze draadloze koptelefoon werkt met een USB-C-ontvanger voor een stabiele verbinding zonder wegvallende gesprekken. Ook kun je dankzij multipoint Bluetooth makkelijk schakelen tussen je laptop, telefoon en andere apparaten. Zo blijf je altijd verbonden, waar je ook bent. Bovendien laad je de headset eenvoudig op met de meegeleverde USB-C-kabel.
De Logitech Zone Vibe is speciaal ontworpen voor professionals en is in afwachting van certificering voor Google Meet, Google Voice en Zoom. Daarnaast helpt Logitech Sync je om je apparaten gezond en up-to-date te houden. En niet onbelangrijk: deze headset is gemaakt van 25% gerecycled plastic, waardoor je ook bijdraagt aan een beter milieu.
De set bevat de draadloze Zone Vibe headphones, een USB-C-ontvanger, een USB-C naar USB-A adapter, een USB-C oplaadkabel, een handig draagtasje en een duidelijke handleiding. Alles wat je nodig hebt om direct aan de slag te gaan!
๐ง๐ฟ
Bestel nu de Logitech Zone Vibe en ervaar het comfort en de kwaliteit die je werkdag beter maken!
| Zichtbare microfoon | Ja |
| Kabellengte | 1.50 m |
| CE markering | Zichtbaar |
| Oplader | Usb-C |
| Oplaadtijd | 2 minuten |
| Kleur | Grafiet |
| Draadloos | Ja |
| Weergave batterijstatus | Nee |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Headsetopties | Ruisonderdrukking, Mute-functie, Inklapbare microfoon |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Inclusief adapter(s) | Ja |
| Inclusief oplader | Ja |
| Type headset | Over-ear headset |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Fabrikant Adres | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht |
| Elektronisch adres fabrikant | customercare@logitech.com |
| Fabrikant Naam | Logitech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 981-001157 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Platform | Windows, MAC |
| Voedingstype | Niet-elektrisch, USB |
| Product hoogte | 18.30 cm |
| Product lengte | 7.30 cm |
| Product breedte | 16.90 cm |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Speakerdrivers | 40 mm |
| Systeemeisen | Werkt met gangbare beltoepassingen op vrijwel elk platform en besturingssysteem. Werkt met Windows-, Mac- en Chrome-computers via USB-C of USB-A en Bluetooth en Android-apparaten met Bluetooth. Ondersteunt alleen Logi Tune Desktop. |
| Type audiokanaal | 2.0 |
| Type input/output | Bluetooth |
| Type surround sound | Niet van toepassing |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 439 g |
| Verpakkingsinhoud | Draadloze Zone Vibe-headphones // USB-C-ontvanger // USB-C naar USB-A-adapter // USB-C-oplaadkabel // Draagtasje // Handleiding |
| Verpakking breedte | 19.90 cm |
Logitech is een wereldwijd gerenommeerd merk dat hoogwaardige technologieproducten ontwikkelt, zoals toetsenborden, muizen, webcams en gamingaccessoires. Met een focus op innovatie en gebruiksgemak biedt Logitech oplossingen die perfect aansluiten bij je behoeften, of je nu thuiswerkt, gamet of gewoon wilt genieten van multimedia.
Logitech zet zich in voor duurzaamheid door gerecyclede kunststoffen en energiezuinige technologieรซn te gebruiken. Het merk werkt aan milieuvriendelijke verpakkingen en heeft ambitieuze doelstellingen om de CO2-uitstoot te verminderen. Met Logitech kies je voor hoogwaardige producten die ook bijdragen aan een groenere toekomst.
Wil jij je werkplek, gamingervaring of multimedia-ervaring verbeteren met slimme en duurzame technologie? Bekijk ons assortiment Logitech-producten en ontdek hoe Logitech jouw dagelijkse leven makkelijker maakt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie