Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Creative Zen Air Dot oordopjes zijn een krachtpatser in een handpalmformaat. Met een gewicht van slechts 33 gram en een ultracompacte oplaadcase neem je deze true wireless hoofdtelefoon overal mee naartoe. Dankzij de IPX4 waterbestendigheid zijn ze bestand tegen spatwater, ideaal voor dagelijks gebruik en lichte workouts.
Geniet van een uitstekend geluid met goed gebalanceerde tonen en een krachtige bas, mogelijk gemaakt door de speciaal afgestemde 13 mm neodymium drivers. De oordopjes bieden heldere middentonen en gedetailleerde hoge tonen, zodat je muziek altijd scherp en levendig klinkt. Met de handige aanraakbediening beheer je moeiteloos je muziek en oproepen.
Ervaar ultiem draadloos gemak met Bluetooth 5.3-technologie die zorgt voor betrouwbare verbindingen binnen een bereik van 10 meter. De oordopjes bieden tot 7 uur onafgebroken speeltijd en met de oplaadcase kan dit oplopen tot 24 uur, zodat je de hele dag door van je muziek kunt genieten zonder zorgen over opladen.
Dankzij de dubbele microfoons en ENC-technologie worden achtergrondgeluiden effectief weggefilterd, waardoor je altijd duidelijk verstaanbaar bent tijdens telefoongesprekken. Dit maakt de Creative Zen Air Dot perfect voor bellen en werken, waar je ook bent.
De oordopjes zijn compatibel met een breed scala aan apparaten, waaronder iOS en Android smartphones, tablets, Windows 10 en 11 PC's, en Mac-computers. In de verpakking vind je naast de Creative Zen Air Dot ook een USB-C oplaadcase, een USB-C oplaadkabel van 0,3 meter en een snelstartgids.
๐ง๐ง
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | iOS, Android |
| Maximale batterijduur | 7 uur |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Bluetooth vereist | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kabel los te koppelen | Ja |
| Kabellengte | 0.30 m |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | zwart |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening Audio | Universeel |
| Bediening via oordopjes | Pauzere/afspelen, Oproepen beantwoorden/ophangen |
| Oordopjes gemaakt voor | Dagelijks gebruik |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Hi-Res Audio | Nee |
| In-ear monitor muzikanten | Ja |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Inclusief smartcase | Nee |
| Intern geheugen / muziek op oordopje opslaan | Nee |
| IP-certificering | IP4X (Volledig stofdicht, vochtdichtheid nvt) |
| Type oordopjes | In-ear |
| Type microfoon | In schelp |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Engels |
| Verpakking lengte | 136 mm |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Model | Creative Labs Zen Air Dot Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 51EF1120AA000 |
| Meerdere maten eartips meegeleverd | Ja |
| NFC | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Voedingstype | Accu |
| Product gewicht | 40 g |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Oplaadbaar | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Type Noise cancelling | Passive Noise cancelling |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 79 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Creative Zen Air DOT 1 x USB-C-oplaadcase 1 x USB-C-oplaadkabel 1 x snelstartgids |
| Verpakking breedte | 81 mm |
| Wifi vereist | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met oorhaak | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie