Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Fritel A109 is een stevige en betrouwbare friteuse die doet wat je verwacht zonder gedoe. Dankzij de koude zone technologie branden bakrestjes niet aan en zakken ze naar de bodem, waardoor de olie langer helder blijft en je deze tot wel drie keer langer kunt gebruiken. Met een inhoud van 3 liter is deze friteuse perfect voor 2 tot 4 personen en geschikt voor het frituren van ongeveer 1200 gram frietjes tegelijk.
De behuizing en het antistofdeksel zijn gemaakt van duurzaam inox (RVS), wat niet alleen mooi oogt, maar ook makkelijk schoon te houden is. Alle losse onderdelen, zoals de kuip, mantel en het deksel, zijn volledig demonteerbaar en zelfs vaatwasserbestendig. Zo ben je snel klaar met schoonmaken en houd je je keuken fris.
Veilig frituren is een must en daarom heeft deze friteuse een 3-voudige beveiliging tegen oververhitting. Daarnaast zijn de handgrepen cool touch, wat betekent dat ze niet heet worden tijdens het frituren. Zo houd je alles onder controle en voorkom je ongelukken in de keuken.
De Fritel A109 is voorzien van een eenvoudig draaisysteem voor de bediening en een groen en rood controlelampje dat aangeeft wanneer de friteuse op temperatuur is. Met een inklapbare greep aan het frituurmandje en een antislip bodem staat hij stevig op het aanrecht. Ook fijn: het apparaat is BPA-vrij en CE-gecertificeerd, wat je extra zekerheid geeft over de kwaliteit en veiligheid.
🍟🔥
Wacht niet langer en haal deze topproduct in huis voor smakelijke en zorgeloze frituurmomenten!
| Aanvullende functies | / |
| Bodem met antislip | Ja |
| Anti geur | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Koude zone friteuse | Ja |
| Kleur | Inox |
| Cool touch handgreep | Ja |
| Cool wall | Nee |
| Snoerlengte | 1 m |
| Koord opslagruimte | Ja |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 274 mm |
| Verborgen verwarmingselement | Nee |
| Inclusief kookboek | Nee |
| Met maatverdeling | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Geïntegreerde oliefilter | Nee |
| Type frituurpan | Standaard: 1 frituurmandje |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits, Nederlands |
| Verpakking lengte | 404 mm |
| Materiaal behuizing | RVS |
| Materiaal deksel | Inox |
| Model | A 109 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 141640 |
| Aantal fonduevorkjes | 0 |
| Aantal frituurmanden | 1 |
| Overhittingsbeveiliging | Ja |
| Vermogen | 2000 W |
| Product hoogte | 24.50 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 41 cm |
| Product breedte | 23 cm |
| Verwijderbare kom | Ja |
| Doorzichtige deksel | Nee |
| Geschikt voor hoeveel frites | 1200 g |
| Temperatuur indicator | Nee |
| Timer | Nee |
| Bediening | Draaisysteem |
| Volume in liters | 3 l |
| Waarschuwingssignaal | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Fritel friteuse A109 |
| Verpakking breedte | 266 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie