Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
RAWRR... Deze stoere dino eet al het spaargeld van jouw kleine op! De Kidywolf Kidybank spaarpot maakt sparen leuk en aantrekkelijk voor je kindje. Met zijn vrolijke groene kleur en speelse design wil je kleintje steeds weer zijn of haar centjes in deze dino stoppen.
Deze dino spaarpot is niet alleen een handig hulpmiddel om te sparen, maar ook een leuke decoratie voor de kinderkamer. Gemaakt van zacht siliconen voelt de dino fijn aan en is hij makkelijk vast te houden door kleine handjes. Bovendien gaat hij niet snel kapot als hij valt, wat ideaal is voor jonge kinderen.
Wanneer de spaarpot vies wordt, kun je hem eenvoudig reinigen met warm water en zeep. Hij is zelfs vaatwasmachinebestendig, waardoor het schoonmaken nog makkelijker wordt. Daarnaast is de spaarpot BPA-vrij, wat betekent dat hij veilig is voor kinderen vanaf 4 jaar.
🦖💰
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Kleur | Groen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Spaarpotfuncties | Herbruikbaar |
| Spaarpotthema | Dieren |
| Product hoogte | 14.70 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Product breedte | 11 cm |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| Verpakking breedte | 11 cm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie