Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Deze premium hoofdband is speciaal ontworpen voor de Jabra Engage Mono-headsets. Het is de perfecte vervanging of upgrade voor je bestaande hoofdband, zodat je jouw headset weer comfortabel kunt dragen.
De hoofdband is voorzien van een zachte hoofdbandvoering die zorgt voor extra draagcomfort, zelfs tijdens lange gesprekken of werkdagen. De kleur is stijlvol zwart en de hoofdband is unisex, geschikt voor iedereen die een Jabra Engage 65 Mono headset gebruikt.
Met een lichte verpakking en een duidelijk zichtbare CE-markering voldoet dit product aan alle veiligheidsnormen. Let op dat fabrieksgarantie uitzonderingen heeft bij gebruikersschade, dus ga er voorzichtig mee om.
đđ§
| Zichtbare microfoon | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
| Weergave batterijstatus | Nee |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Headsetopties | Geen opties |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Inclusief oplader | Nee |
| Verpakking lengte | 15.60 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 14121-39 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Geluidsweergave | Mono |
| Type audiokanaal | 1.0 |
| Type input/output | Geen |
| Type surround sound | Niet van toepassing |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsgewicht | 0.0300 kg |
| Verpakkingsinhoud | Hoofdband |
| Verpakking breedte | 13 cm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie