Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Wil je een hoesje dat niet alleen je iPhone 15 beschermt, maar ook vriendelijk is voor het milieu? Kies dan voor de Monaco Backcover MagSafe van DBRAMANTE1928. Dit hoesje is gemaakt van maar liefst 75% gerecycled materiaal, waardoor je een bewuste keuze maakt die bijdraagt aan een betere wereld. Het stevige kunststof gecombineerd met schokabsorberend siliconen zorgt ervoor dat jouw telefoon goed beschermd is tegen valpartijen tot 1 meter hoogte.
De ingebouwde MagSafe magneet in dit hoesje maakt het gebruik van MagSafe accessoires extra handig. Of je nu een MagSafe draadloze oplader, kaarthouder, powerbank of telefoonhouder gebruikt, alles klikt moeiteloos en zit altijd perfect op zijn plek. Zo laad je draadloos op zonder gedoe en profiteer je van optimale functionaliteit.
De Monaco backcover heeft een licht en dun ontwerp, waardoor je telefoon zijn slanke vorm behoudt en prettig in de hand ligt. Het blauwe hoesje is geschikt voor elke gelegenheid, of je nu zakelijk bent of in je vrije tijd. De verhoogde randen beschermen daarnaast je camera en display tegen krassen en stoten, zonder dat het volume van je telefoon toeneemt.
Dit hoesje is speciaal op maat gemaakt voor de Apple iPhone 15. Alle knoppen en poorten zijn eenvoudig toegankelijk dankzij de nauwkeurige uitsparingen. Zo bedien je je telefoon zonder beperkingen en hoef je het hoesje niet te verwijderen om je telefoon volledig te kunnen gebruiken.
🌿📱
Wacht niet langer en geef je iPhone 15 de duurzame bescherming die het verdient met de DBRAMANTE1928 Monaco MagSafe hoesje!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | blauw |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 15 |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MO61PABL1832 |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Standaard model |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Draadloos opladen | Ja |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie