Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de dbramante1928 Copenhagen Bookcase krijgt jouw iPhone Air een stijlvolle en chique uitstraling. Deze bookcase is gemaakt van premium echt leer in een warme bruine kleur die niet alleen beschermt, maar ook indruk maakt. Perfect voor wie zijn telefoon wil beschermen zonder in te leveren op design.
Deze bookcase heeft ruimte voor twee pasjes en briefgeld, zodat je je portemonnee vaak thuis kunt laten. Handig voor onderweg of als je even snel de deur uit gaat. Het boektype ontwerp houdt je telefoon en je essentials netjes bij elkaar, zonder gedoe.
Wil je handsfree je favoriete serie kijken of een video bellen? Dankzij de ingebouwde standaardfunctie zet je jouw telefoon gemakkelijk in verschillende standen neer. Zo geniet je van optimaal kijkcomfort, waar je ook bent.
De Copenhagen Bookcase biedt valbescherming tot 1 meter hoogte. Dat betekent minder zorgen bij een onverwachte val. Daarnaast is het hoesje geschikt voor draadloos opladen, zodat je je telefoon makkelijk kunt opladen zonder het hoesje te verwijderen.
📱✨
Wacht niet langer en geef je iPhone Air die luxe bescherming en stijl die het verdient met de dbramante1928 Copenhagen Bookcase!
| Regelbare standen | Ja |
| Anti-straling | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Bruin |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone Air |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 2.10 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 21.40 cm |
| Materiaal | Leer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CO66GT006622 |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Nee |
| Geschikt voor aantal pasjes | 2 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Book Case |
| Variant | Standaard model |
| Verpakkingsgewicht | 134 g |
| Verpakking breedte | 12.80 cm |
| Draadloos opladen | Ja |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie