Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de dbramante1928 Iceland Ultra D3O MS Kick hoes geef je je Apple iPhone 17 Pro niet alleen een strak en transparant uiterlijk, maar ook krachtige bescherming. Dit hoesje is gemaakt van hoogwaardig kunststof, waardoor het licht en stevig is. Dankzij de transparante afwerking blijft het originele design van je telefoon zichtbaar, zonder concessies te doen aan de bescherming.
Valpartijen? Stoten? Met deze back cover hoef je je geen zorgen te maken. De hoes biedt bescherming tegen valhoogtes tot wel 5 meter dankzij de speciale D3O-technologie die de schokken absorbeert. Daarnaast is het materiaal stofafstotend en stootvast, waardoor je telefoon er langer als nieuw uit blijft zien.
Je hoeft het hoesje niet te verwijderen om je telefoon draadloos op te laden. De Iceland Ultra is volledig MagSafe-compatibel, wat betekent dat je met gemak accessoires en opladers kunt gebruiken die bij Apple passen. Dit maakt het gebruik van je telefoon nog eenvoudiger en efficiënter.
Speciaal ontworpen voor de iPhone 17 Pro, sluit deze back cover naadloos aan op je toestel. Met een verpakking van 20,30 cm lang, 11,70 cm breed en 2,10 cm hoog, is het product compact verpakt en direct klaar voor gebruik. Zo bescherm je je telefoon zonder extra bulk toe te voegen.
📱✨
Wacht niet langer en geef je iPhone de bescherming die het verdient met deze dbramante1928 Iceland Ultra D3O MS Kick hoes!
| Kleur | Transparant |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 14, Apple iPhone 14 Plus, Apple iPhone 14 Pro, Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 15, Apple iPhone 15 Plus, Apple iPhone 15 Pro Max, Apple iPhone 15 Pro, Apple iPhone 16, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro, Apple iPhone 16 Pro Max, Apple iPhone 17 Pro Max, Apple iPhone 17, Apple iPhone 17 Pro |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 5 meter hoogte |
| Verpakking hoogte | 2.10 cm |
| Verpakking lengte | 20.30 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | IUK3CL006708 |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Type hoesje | Back Cover |
| Variant | Ultra |
| Verpakking breedte | 11.70 cm |
| Draadloos opladen | Ja |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie