Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de SAFE by PanzerGlass Ultra-Wide-Fit screenprotector geef je je Samsung Galaxy A16 de beste bescherming tegen krassen, barsten en vuil. Deze screenprotector is gemaakt van sterk 9H gehard glas dat dezelfde touch ervaring biedt als je originele scherm. Zo blijft je toestel scherp en helder, zonder dat de gevoeligheid vermindert.
Dankzij het ultra-clear ontwerp zie je je scherm precies zoals het bedoeld is, zonder filter of kleurvervaging. De screenprotector laat 100% licht door, waardoor je beeldkwaliteit en helderheid volledig behouden blijven. Zo geniet je van een optimale kijkervaring terwijl je scherm beschermd blijft.
Deze screenprotector is speciaal ontworpen om samen met een hoesje te gebruiken. De ultra-wide fit sluit perfect aan op je Samsung Galaxy A16 zonder in de weg te zitten. Zo combineer je optimale bescherming van zowel je scherm als je toestel zelf, zonder gedoe met passen en meten.
📱🔒
Wacht niet langer en bescherm je Samsung Galaxy A16 met deze topkwaliteit screenprotector!
| Geschikt voor telefoonmodel | Samsung Galaxy A16 |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingstaal | Geen taal |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Fabrikant Adres | Delta 8, DK-8382 Hinnerup, Denmark. +45 44 22 61 00 |
| Elektronisch adres fabrikant | customercareeu@panzerglass.com |
| Fabrikant Naam | PanzerGlass A/S |
| Materiaal | Glas |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SAFE93811 |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor merk | Samsung |
| Type screenprotector | Niet van toepassing |
| Variant | Standaard model |
| Verpakkingsgewicht | 52 g |
| Verpakkingsinhoud | SAFE by PanzerGlass Ultra-Wide-Fit Samsung Galaxy A16 Glazen Screenprotector - Case Friendly |
| Verpakking breedte | 13 cm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie