Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Deepcool CC360 ARGB Micro-ATX-kast geeft je een geweldige start met veel ruimte voor je componenten en een strak design. Dankzij het kristalheldere venster van gehard glas kun je jouw systeem perfect showen. De kast komt met drie vooraf geïnstalleerde ARGB-ventilatoren, wat zorgt voor een opvallende look en een krachtige luchtstroom.
Deze kast is ontworpen met een overvloedige luchtstroom in gedachten. Het voorpaneel heeft een luchtstroomopening en het grote mesh bovenpaneel zorgt voor een optimale ventilatie. Hierdoor blijft jouw hardware koel, zelfs tijdens intensief gebruik. Met ondersteuning voor maximaal zes 120mm of vier 140mm ventilatoren, en ruimte voor grote radiatoren (360mm vooraan of 240mm boven), biedt de CC360 ARGB alles wat je nodig hebt om je systeem koel te houden.
De kast ondersteunt CPU-koelers tot 165mm hoog, videokaarten tot 320mm lang en voedingen tot 160mm lang. Voor opslag kun je tot twee 2,5 inch SSD's direct op de backplate installeren en twee 3,5 inch harde schijven in een verwijderbare kooi plaatsen. Zo heb je genoeg opties om je systeem helemaal naar wens in te richten.
De CC360 ARGB is niet alleen praktisch maar ook stijlvol. Het magnetische stoffilter op het bovenpaneel houdt ongewenst stof buiten, terwijl de uitlaat optimaal lucht laat ontsnappen. Het I/O-paneel aan de voorkant is voorzien van USB 3.0, USB 2.0 en een gecombineerde audio-aansluiting, zodat je al je randapparatuur makkelijk aansluit. Kabelmanagement zorgt voor een nette binnenkant zonder rommel.
❄️💻
Wacht niet langer en geef je pc-build een upgrade met de Deepcool CC360 ARGB!
| Kabelmanagement | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Stoffilter | Ja |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| Verpakking hoogte | 281 mm |
| Verpakking lengte | 498 mm |
| Materiaal | Staal |
| Maximum diameter radiator | 120 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 165 cm |
| Maximum lengte videokaart | 32 cm |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans voorzijde | 3 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 2 |
| Model | DeepCool CC360 ARGB Mini Tower Zwart |
| Moederbord form factor | Micro-ATX |
| MPN (Manufacturer Part Number) | R-CC360-BKAPM3-G-1 |
| Aantal 2.5 inch bays | 3 |
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Plaats voeding | Onder |
| Type aansluiting | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Mini Tower |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 4900 g |
| Verpakking breedte | 487 mm |
| Inclusief voeding | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie