Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Rapoo M200 Silent is een geavanceerde draadloze muis die speciaal ontworpen is voor een stille en comfortabele gebruikerservaring. Dankzij de optische sensor met een resolutie van 1300 DPI navigeer je nauwkeurig en soepel over elk oppervlak, zelfs op een glazen ondergrond. De muis beschikt over stille klikknoppen, zodat je zonder storend klikgeluid kunt werken, ideaal voor kantoor of thuisgebruik.
Deze muis biedt een slimme en flexibele verbinding via Bluetooth 3.0, 4.0 en een 2.4 GHz RF-verbinding. Met de ingebouwde slimme schakelaar wissel je moeiteloos tussen deze verbindingen, waardoor je geen zorgen hebt over USB-poorten of het verliezen van de ontvanger. Je kunt de muis bovendien gelijktijdig koppelen met maximaal drie apparaten en met ÊÊn klik schakelen tussen deze apparaten. Zo wordt multitasken en cross-platform werken een fluitje van een cent.
De Rapoo M200 Silent is ontworpen voor zowel links- als rechtshandige gebruikers dankzij het ambidextrous ontwerp. Het comfortabele formaat van 11,3 cm lang en 6,4 cm breed ligt prettig in de hand, terwijl het lichte gewicht van 175 gram zorgt voor moeiteloos gebruik de hele dag door. Met een draadloos bereik tot 10 meter en een batterijlevensduur tot 9 maanden kun je langdurig en flexibel werken zonder gedoe.
đąī¸đ
| Instelbare dpi | Nee |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Kabellengte | 0 m |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| Aansturing muis | Optisch |
| Draadloos | Ja |
| dpi | 1300 |
| Ergonomisch ontworpen | Nee |
| eWaste | Ja |
| Game platform | Windows |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Horizontaal scrollen | Nee |
| Inclusief batterijen | Nee |
| Gewichtjes | Nee |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Grijs- en bruingoed |
| Muisvorm | Normaal |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 18105 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal knoppen | 2 |
| Bediening muis | Knoppen |
| Voedingstype | Batterij |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 11.30 cm |
| Product gewicht | 175 g |
| Product breedte | 6.40 cm |
| Instelbare knoppen | Nee |
| Oplaadbaar | Nee |
| Aanbevolen voor genre | Geen gamemuis |
| Rechts- of linkshandig | Rechtshandig en linkshandig |
| Scrollwiel | Ja |
| Stille muis | Ja |
| Speciaal voor gamen | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android, Chrome OS, iOS, Mac OS, Windows |
| Systeemeisen | alle windows versies |
| Duimsteun | Nee |
| Type verlichting | Zonder verlichting |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | vocht schade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 142 g |
| Verpakking breedte | 129 mm |
| Werkt op glazen ondergrond | Ja |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie